Головна Релакс 5 причин замовляти їжу в «Суші-Піца39»

5 причин замовляти їжу в «Суші-Піца39»

mamabook
29 Переглядів
піца

піцаВажко знайти більш улюблені та популярні страви, ніж піца та суші. Такі різні за смаком, але вже такі «народні» серед українців. Із цими стравами ми обідаємо в офісах та зустрічаємося з друзями, їдемо на пікнік та влаштовуємо дитячі свята, збираємося на корпоратив чи просто плануємо смачну сімейну вечерю. Та знайти смачне та правильне виконання цих страв – нелегке завдання. Хочете знати, де якісна та швидка доставка їжі Тернопіль? Спробуйте різноманітні страви в меню «Суші-Піца39».

5 переваг замовлення їжі на sushi-pizza39.com.ua

Величезні знижки

Заощаджуйте на своїх замовленнях! Пам’ятайте про круту пропозицію від служби доставки «Суші-Піца39». Адже щовівторка, обравши дві піци до свого замовлення, на другу позицію ви отримаєте нечувану знижку в розмірі 39%. І це не всі приємні несподіванки для покупців. Якщо вам не потрібна доставка їжі в Тернополі, а більш зручно забрати замовлення самостійно, то при цьому клієнти отримують 10% знижки на всі страви з меню.

Дотримання технологій

Суші та піца принципово відрізняються в різних закладах. А чому? Бо не всі дотримуються класичної рецептури та традиційних технологій приготування цих популярних страв. Тож якщо вас цікавить дійсно смачна піца в Тернополі, то обов’язково скуштуйте пропозиції від «Суші-Піца39».

Суші

Різноманіття

Ви здивуєтеся, коли ознайомитеся із меню закладу. Виявляється, існує безліч варіантів начинок – як для суші з ролами, так і піци. Не обов’язково обирати ситні калорійні варіанти, бо можна надати перевагу піці з овочами й сиром. Бажаєте замовити вегетаріанські суші чи роли? Обирайте популярні варіанти з авокадо, огірком, водоростями. Різними на вибір також є розміри порцій, тож ви завжди зможете сформувати оптимальне для себе меню.

Дійсно швидко

Чи захочете ви їхати до ресторану та чекати, доки ваша страва буде приготовленою? Чи хочеться вам їхати кудись через міські затори? Усі ці проблеми легко вирішити з «Суші-Піца39».

Переваги доставки піци та суші від цього закладу:

  • доставляють їжу в будь-який район Тернополя;
  • по місту є мережа закладів – вони розміщені таким чином, аби максимально покрити весь Тернопіль і забезпечити швидку доставку;
  • велика кількість власних кур’єрів.

піца

Завжди свіжі

Якість та свіжість продуктів – це головне правило приготування страв у «Суші-Піца39». Усі страви без винятку готуються не заздалегідь, а безпосередньо після замовлення – під конкретного клієнта. Тож доставка суші чи піци гарантовано буде вчасно, а їжа – свіжою, ароматною, смачною.

Читайте також