Головна Релакс 5 причин вивчати Python в ITEA

5 причин вивчати Python в ITEA

mamabook
39 Переглядів
ноутбук

ноутбук

IT-технології є одним із головних лідерів на ринку та сегментом світової економіки з найпотужнішим розвитком. Період пандемії якнайкраще продемонстрував, що навички дистанційної роботи можуть стати чи не єдиною можливістю залишатися успішним та не залежати від закритих кордонів і порожніх офісів. Тим більше, що IT-сфера фактично створена для роботи на фрілансі чи аутсорсингу. І якщо ви в пошуках зміни професії чи підбираєте якісні навчальні курси для підлітка-школяра, то варто звернутися в ITEA, обравши мову програмування Python. І ми назвемо, як мінімум 5 причин, чому курс https://lviv.itea.ua/courses-itea/python-dev/python-advanced/ варто освоювати саме в цій освітній компанії.

Причина 1. Компанія з репутацією

Ринок уже переповнений освітніми курсами, зокрема й з програмування. Статус викладачів та самої компанії мають величезне значення. Педагоги в ITEA – це не теоретики, а практикуючі спеціалісти провідних IT-компаній. Тобто вони мають чітке уявлення про тренди та сучасні напрямки розвитку галузі. Бути офіційно авторизованим партнером Cisco – це показник рівня навчальних курсів. ITEA на сьогодні є єдиним в Україні навчальним центром, який отримав це партнерство.

Причина 2. Мова майбутнього

Python вважається мовою програмування, яка на сьогодні розвивається найшвидшими темпами. Не даремно Python набирає популярності та, згідно інформації різних рейтингів, посідає третє місце, поступаючись лише JavaScript та Java. Експерти прогнозують, що в 2023-2024 роках саме Python посяде перше місце в світі.

робота

Причина 3. Комфортність навчання

Для студентів є можливість навчатися онлайн чи оффлайн. Перш ніж розпочати навчання, ви можете отримати безкоштовну консультацію в спеціаліста, аби від початку визначитися зі шляхом розвитку в перспективній професії. Важливо, що модна обрати зручний час навчання – денний чи вечірній. Групи компактні та нараховують не більше 12 студентів. А це можливість приділити увагу кожному учню.

Причина 4. Не лише програмування

Комплексний підхід – важлива особливість ITEA. Окрім популярних мов програмування, в ITEA освоюють веб-дизайн, Frontend, управління персоналом та проектами в IT-сфері.

Причина 5. Подальший супровід

Це, мабуть, головна причина, чому варто вибрати ITEA. Після навчання ви не залишитися в нерозумінні, куди далі рухатися. 95% випускників працевлаштовуються. Адже ITEA допомагає в пошуку роботи та влаштовує на стажування в топові IT-компанії.

Читайте також