Головна Здоров'я 5 причин відвідати інтернет-магазин «Ліки природи від Боровика»

5 причин відвідати інтернет-магазин «Ліки природи від Боровика»

mamabook
93 Переглядів
трава

траваЛіки та косметика, створені самою природою, стають дедалі популярніші. Адже чимало покупців уже розчарувалися в класичних аптечних ліків. Більшість препаратів мають токсичний вплив на організм, викликають залежність, провокують токсичність, а коштують дорогу. Звичайно, категорично відмовлятися від ліків не слід, але їх нерідко можна замінити не менш ефективними народними засобами. На сайті www.zborovik.com.ua ви можете придбати трави та органічну косметику, які допоможуть підтримувати здоров’я і молодість.

Чому варто обрати «Ліки природи від Боровика»

Різноманіття продукції

Ви здивуєтеся, наскільки багаті дари природи. Це можливість кожного подбати про своє здоров’я і довголіття, не витрачаючи великих коштів. Адже фітотерапія – один із найстаріших методів лікування, що був перевірений протягом тисячоліть.

Що може запропонувати інтернет-магазин:

  • Трав’яні чаї.
  • Фітовитяжки.
  • Мазі й бальзами з рослинної сировини.
  • Гідролати.
  • Натуральне мило.
  • Органічна косметика.

Екологічна чистота

Не всі трав’яні збори та інші рослинна продукція однаково корисні. Адже велике значення має регіон, де була зібрана сировина. Історія заснування Ліки природи від Боровика на zborovik.com.ua бере свій початок з Рівненщини – безпечного та екологічно чистого регіону. З моменту свого створення (1994 року) компанія розширила ареоли збору, тобі заготівля трав відбувається в різних екологічно чистих куточках країни.

Класичні рецепти

Чимало натуральних засобів для краси та здоров’я відомі не одне століття. «Ліки природи від Боровика» зберігає традиції та виготовляє унікальну продукцію із дотриманням старих технологій. Тут ви можете замовити натуральний дігтярний шампунь, трав’яні збори проти кашлю.

Якісні гідролати

Це один із рідкісних, проте дуже ефективних видів органічної продукції. Сьогодні дедалі активніше гідролати застосовують з метою лікування, догляду за шкірою та волоссям і навіть як кулінарний інгредієнт. У магазині «Ліки природи від Боровика» ви зможете підібрати гідролати різних рослин, квітів: від традиційної липи та троянди до унікальної зеленої кави.

липа

Знання відомого травника

Продукція, представлена на сайті, не є випадковою чи сумнівного походження. Це багаторічний досвід збору та оброблення лікарських рослин, які були започатковані ще відомим травником Боровиком Север’яном Григоровичем. Сьогодні його справу гідно продовжує дочка – Лариса Север’янівна. Вона не лише використовує на практиці знання батька, але й змогла розробити унікальні авторські рецепти органічної косметики. Ці засоби ви також можете придбати на сайті інтернет-магазину.

Читайте також