Головна Релакс 5 причин створити сайт-візитку

5 причин створити сайт-візитку

mamabook
42 Переглядів
робота

робота

Затяжний карантинний рік продемонстрував, наскільки важливо мати або дистанційну роботу, або додатковий прибуток, який також ніяк не пов’язаний із сидінням в офісі. Тож єдиним вдалим рішенням багатьох українців стала реалізація онлайн-проектів та представлення своїх послуг в інтернет-просторі. Сьогодні дуже важливо розвиватися відповідно до потреб ринку, тож особистий сайт – базова необхідність. Власне кажучи, саме з його створення і розпочинається будь-яка підприємницька діяльність. Тим більше, що на сайт візитка ціна невелика, але власний ресурс дає великі можливості для розвитку.

5 важливих переваг сайту-візитівки

Не залежати від інших

Багатьох лякає сам факт необхідності створення власного сайту. На початку усе здається незрозумілим: як купити домен, що таке хостинг, як наповнювати сайт контентом. Тож так і не наважившись на створення свого ресурсу, починають розкручувати аккаунти в Інстаграм чи Фейсбук. Печальна статистика така, що в Інстаграм без жодних причин блокують майже кожну третю сторінку. А Фейсбук вводить дедалі більше обмежень на комерційну діяльність.

Аби не опинитися одного дня із заблокованим статусом і втраченими клієнтами, від початку варто створити саме свій сайт, який не буде від когось залежати.

кэшбек

Це доступно

Існує помилкова думка, що створити власний сайт – це дуже дорого. Звичайно, якщо йдеться про повноцінний портал із власним дизайном та командою контент-менеджерів. Сайт візитівка тим і привабливий, що має просту структуру. Його головне завдання – проінформувати клієнтів про послуги, представити прайс і контакти. А створення такого сайту обійдеться вам зовсім небагато.

Швидко!

Цей пункт логічно випливає із попереднього. Оскільки візитка не є складним за структурою сайтом, то на його створення розробникам знадобиться лише декілька днів. І ви вже маєте власний сайт із портфоліо чи описом ваших товарів, послуг.

часы

Питання іміджу

Мати власний сайт – це надійно та переконливо для клієнтів. Чого не скажеш про сторінки та аккаунти в соцмережах, які можна видаляти та зникати. Маючи власний сайт, ви чітко заявляєте про серйозність своїх намірів і відповідальність у роботі.

Постійні клієнти

Зазвичай клієнти не шукають товари чи послуги в соцмережах. Без сумніву, вони будуть моніторити ринок через пошукову систему. Тож ваш особистий сайт буде приводити прямих потенційних клієнтів. А це можливість зменшити витрати на рекламу та створити велику клієнтську базу.

Читайте також