Головна Релакс 5 причин розпочати навчання в ITEA

5 причин розпочати навчання в ITEA

mamabook
9 Переглядів
робота

роботаНа сьогодні IT-технології є одним із головних лідерів ринку. Цей сегмент стрімко розвивається та є провідним у світовій економіці. Останні декілька років якнайкраще продемонстрували, що навички дистанційної роботи є єдиною можливістю залишатися успішним і не залежати від закритих кордонів та порожніх офісів. Тим більше, що IT-сфера буквально створена для роботи дистанційно. І якщо ви в пошуках зміни професії чи підбираєте якісні курси для школяра-підлітка, то тут можна дізнатися про курси програмування «з нуля» в напрямку автоматизації тестування.

Чому варто навчатися саме в ITEA?

Причина 1. Компанія з репутацією

Ринок вже переповнений навчальними курсами, у тому числі й з програмування. І статус викладачів та самої компанії має велике значення. Педагоги в ITEA – це не теоретики, а практикуючі спеціалісти провідних IT-компаній (і не лише українських). Тобто вони мають чітке уявлення про тренди та сучасні напрямки розвитку галузі. Бути офіційно авторизованим партнером Cisco – це показних рівня навчальних курсів. ITEA є єдиним в Україні навчальним центром, який отримав це партнерство.

Причина 2. Великий спектр напрямків

Вибір професії програміста нагадує медицину. Навчання в медуніверситеті – лише початок шляху. Значення має ваша спеціалізація в майбутньому – станете ви стоматологом чи терапевтом? Так само й в IT-сфері. Ви повинні мати чітке уявлення про всі продвинуті мови програмування. Наприклад, чітко розуміти, як ви будете навчатися і що слід освоїти, якщо оберете розробку для iOS Pro. На курсі https://lviv.itea.ua/courses-itea/mobile-dev/ios-pro/ ви зможете освоїти написання власних додатків для iPad та iPhone. Тому ще одна перевага навчання в ITEA – це можливість освоєння комплексних програм, які дають розуміння, куди рухатися далі в професії.

ноутбук

Причина 3. Комфортність навчання

Можливість навчатися онлайн чи офлайн. Перш ніж приступити до навчання, ви можете отримати безкоштовну консультацію в спеціаліста, щоб відразу визначитися зі шляхом розвитку своєї професії. Важливо, що можна вибрати зручний час навчання – денний чи вечірній. Групи компактні та нараховують не більше 12 студентів. А це – можливість приділити увагу кожній людині.

Причина 4. Не лише програмування

Комплексний підхід – важлива особливість ITEA. Приміром, якщо ви збираєтеся вивчати популярну мову Java, то освоїте її різні напрямки – від мобільних додатків до створення софту для компаній. Окрім мов програмування, в ITEA освоюють і веб-дизайн, управління персоналом і проектами в IT-сфері, Frontend.

Причина 5. Подальший супровід

Це, мабуть, головна причина, чому варто обрати ITEA. Після навчання ви не зіштовхнетеся з нерозумінням, куди рухатися далі. 95% випускників працевлаштовуються. Оскільки ITEA надає допомогу в пошуку роботи та влаштовує на стажування до провідних IT-компаній.

Читайте також