Головна Релакс 5 причин ремонтувати гаджети в Fixcenter

5 причин ремонтувати гаджети в Fixcenter

mamabook
16 Переглядів
ноутбук

ноутбук

Електронна персональна техніка – це товари із найбільшим попитом. Вони ходові, тож гаджети мають і найбільший рівень експлуатації. Якщо побутова техніка для дому служить без поламок у середньому 4-5 років, то смартфони й ноутбуки ламаються достатньо часто. Зазвичай це відбувається кожні 2 роки. Аби продовжити термін служби вашої техніки, звертайтеся на https://fixcenter.com.ua/ – компанія надає послуги якісного й професійного ремонту. Дізнайтеся, чому сервісний центр Fixcenter має чимало переваг у порівнянні з конкурентами.

Швидкий ремонт

Як ви вважаєте, що значить – швидко відремонтувати телефон чи планшет? Зазвичай це займає 1-3 робочі дні. Проте в компанії Fixcenter є можливість діагностувати та прибрати поломки у найкоротші терміни. У залежності від виду техніки та проблем, які спричинили поламку гаджета, майстер може виконати ремонт за 15 хвилин.

А це значить, що відремонтувати техніку можна й в присутності клієнта. Вам не доведеться надовго залишаться без зв’язку й хвилюватися стосовно конфіденційності даних, які зберігаються в телефоні чи іншому гаджеті.

телефон

Великий спектр брендів

Fixcenter не спеціалізується виключно на ходових моделях, як працює більшість майстерень. Тут можна відремонтувати гаджети як популярних виробників, так і маловідомих компаній.

Гарантія

Велика рідкість, аби сервісний центр надавав своїм клієнтам гарантію на виконані роботи. Fixcenter обов’язково представляє її своїм замовникам, що лише підтверджує високий рівень обслуговування та якості роботи.

Доступність

Послуги в цьому сервісному центрі відрізняються своєю доступністю. При цьому ремонт і діагностика надзвичайно швидкі, якісні.

Samsung Galaxy A30

Акції

Не пропустіть вигідні умови для постійних клієнтів або ж акційні пропозиції на ремонт ноутбуків чи іншої техніки. Слідкуйте за новинами сервісного центру й використовуйте вдалий час для звернення за послугами майстерні.

Читайте також