Головна Релакс 5 причин обрати відеореєстратор AiStation-16

5 причин обрати відеореєстратор AiStation-16

mamabook
25 Переглядів
сигнализация

сигнализация

Коли йдеться про організацію безпеки житла чи інших видів нерухомості, господарі передбачають серйозні витрати. Повноцінна охорона – дуже дороге задоволення. Але як подбати про захист заміського будинку, дачі, гаража, складу чи офісу? Як гарантовано забезпечити повноцінну систему охорони, але при цьому суттєво зменшити витрати на відеоспостереження? Рекомендуємо вивчити принцип роботи відеореєстратора AiStation-16. Які функції та можливості в цього пристрою?

Потужність

Відеореєстратор – це спеціальне обладнання, яке необхідне для зведення в єдине роботи декількох камер. Модель AiStation-16, як видно з назви, дозволяє синхронізувати роботу 16 камер стеження. Це означає, що ви можете отримати чіткі зображення відразу з 16 різних локацій. І вести відеоспостереження в «живому» режимі. Такі технічні характеристики відеореєстратора вдалося отримати завдяки вбудованому потужному процесору.

Спостерігати та записувати

Відеореєстратор – це не лише можливість працювати в режимі «live», тобто при безпосередньому прямому стеженні в цей момент. Всі записи можна зберігати й відстежувати в потрібний момент. Для цього можна застосовувати додаткові носії інформації. Це можете бути зовнішній вінчестер або ж флешка.

камера

Систематизація

Зручність користування пристроєм дозволяє моніторити вже записані дані за датами чи конкретними подіями. Це можливість вести систематизовані архівні записи.

Контроль даних

Робота з відеоспостереженням забезпечує усі необхідні процеси, аби довільно моніторити зображення. Можна вести управляння через пуск та паузи, перемотувати, уповільнювати чи прискорювати записи, натискати на «стоп».

Масштабування

Відеозображення можна опрацьовувати в певних ділянках. Для цього є функція масштабування окремих зон на відео – як у форматі «live», так і вже у відзнятому відеоматеріалі.

 

Читайте також