Головна Релакс 5 причин обрати сімейний фітнес-клуб «Гран-Прі»

5 причин обрати сімейний фітнес-клуб «Гран-Прі»

mamabook
20 Переглядів
спорт

спорт

Регулярна активність – запорука дитячого здоров’я. Важливо не лише подбати про спорт чи вуличні рухливі розваги, але й забезпечити різні види навантажень. Лише так можна розвивати гармонійну фізичну форму дітей різних вікових категорій. Більше того, інтелектуальний рівень дитини, її мозкова активність напряму залежить від видів рухів, які вона здатна виконувати. Тож з раннього віку варто піклуватися про постійну присутність спорту в житті дитини. На сайті https://ua.grand-prix.ua/childrens-fitness можна обрати різні секції та долучитися до фізичною активності всією родиною.

5 переваг клубу «Гран-Прі»

Комплексний підхід

Цей фітнес-клуб подбав про різноманіття спортивних напрямків для дітей. Важко знайти в Києві клуб із аналогічною кількістю секцій. Тож ваша дитина одночасно може відвідувати тренування з різних видів активностей, що забезпечить їй всебічний розвиток.

Які дитячі напрямки є в клубі:

  • капоейра;
  • карате;
  • дитяча аквазона;
  • сучасна хореограія;
  • сквош;
  • теніс;
  • бадмінтон;
  • акробатика;
  • художня гімнастика;
  • муай-тай.

дзюдо

Авторські програми

Спеціалісти фітнес-клубу розробили авторські методики тренування з дітьми різного віку. Це програми, в основу яких закладені помірні навантаження. Саме такий ритм допомагає отримати найбільшу ефективність від тренувань: укріпити імунітет, підвищити витривалість, покращити психоемоційний стан, зняти відчуття тривоги та стресу. Також спорт здатен зміцнювати характер, вміння проявляти свою позицію та наполегливість. Особливо це стосується різних видів єдиноборств. На сторінці https://ua.grand-prix.ua/childrens-fitness/karate ви можете ознайомитися з умовами тренування в секції дитячого карате.

Спорт та ігри

Ніщо так не заохочує дитину до участі в процесі, як активні та цікаві ігри. Це стосується і навчання, і спорту. Тож дітки, які спочатку без особливого ентузіазму починають ходити на спортивну секцію, у клубі «Гран-Прі» швидко змінюють своє ставлення до тренувань. Адже дитячі спортивні програми також передбачають освоєння вправ через ігрову форму.

Фахівці із досвідом

Тренуваннями із дітками займаються заслужені спортсмени, у яких великий власний досвід у виступах. У клубі є можливість відвідувати секції, які представлені у переліку олімпійських дисциплін. Проте особливості тренування з художньої гімнастики дивіться тут https://ua.grand-prix.ua/childrens-fitness/hudozhestvennaya-gimnastika. Ця секція допоможе дівчаткам бути граційними, гнучкими, мати правильну й здорову поставу.

Якісне спорядження

Усі спортивні зони в клубі мають якісне облаштування. Це ергономічне та безпечне покриття, спортивний інвентар, комфортні роздягальні. Діти тренуються у комфортних умовах.

Читайте також