Головна Релакс 5 причин обрати рафтинг-тур у Карпатах

5 причин обрати рафтинг-тур у Карпатах

mamabook
13 Переглядів
рафтинг

рафтингКарпатські гори заворожують не лише своїми полонинами та красою краєвидів. Знайдеться тут місце не тільки для спокійного й душевного релаксу. Любителі активного відпочинку із задоволенням випробовують себе на міцність, обираючи екстремальні сплави карпатськими річками – через Прут та Чорний Черемош. Якщо ви та ваша родина хочете отримати незабутній досвід, радимо обрати Скита Рафтинг. Переконані, це буде один із найяскравіших спогадів у вашому житті.

Чому рафтинг у Карпатах – безпечно та цікаво?

Універсальність відпочинку

Новачки помилково вважають, що рафтинг по Черемошу – це відпочинок виключно для професійних спортсменів. Насправді сплави є абсолютно безпечними, тому й підходять як для дорослих, так і дітей. Для підлітка рафтинг стане захоплюючим та цінним життєвим досвідом. Тож обов’язокво спробуйте такий формат відпочинку усією родиною.

Комфортно та безпечно

Кожен учасник сплаву має повне екіпірування: куртки, захисні шоломи й жилети. Це захисне спорядження професійного рівня від американських та британських компаній-виробників, які спеціалізуються на створенні товарів для екстремального відпочинку. Сплави відбуваються на українських човнах, які за багато років уже підтвердили свою якість.

рафтинг

Різноманіття вражень

Такий відпочинок – це спортивне випробування та безліч чудових вражень. Тож під час сплаву виконується професійна фотозйомка, аби учасники рафтингу мали можливість зберегти чудові спогади про таку пригоду. У рафтинг-турі все створено задля комфорту учасників. Організований трансфер та частування. Ви зможете повністю пірнути в атмосферу незабутнього карпатського екстріму, не відволікаючись на організаційні моменти.

Різні види турів

Маршрути та тривалість рафтинг-турів відрізняються. Тому дуже легко обрати оптимальні варіанти для новачків чи родин із дітьми. «Скита» пропонує 4 види карпатських турів, тож один із них обов’язково сподобається саме вам.  Обирайте тури тривалістю у 48-72 годин та різною протяжністю водних маршрутів: від 9500 до 20 000 метрів.

Відгуки

Це найкраще підтвердження якісної роботи та цікаво розроблених турів. Відгуки учасників, які вже пройшли рафтинг-тур, допоможуть вам прийняти остаточне рішення та спробувати незабутній сплав у Карпатах. А якщо ви готуєте оригінальний сюрприз для близької людини, то може замовити подарунковий сертифікат на цю подію.

Читайте також