Головна Релакс 5 причин обрати приватний будинок престарілих «Ноїв Ковчег»

5 причин обрати приватний будинок престарілих «Ноїв Ковчег»

mamabook
25 Переглядів
старість

старістьСтарість людини неминуче пов’язана із важкими хворобами, фізичною слабкістю чи обмеженістю. Доглядати за таким родичем стає дедалі важче для родини. Адже ніхто із рідних не має подібного досвіду чи спеціалізованої медичної освіти. До того ж, через постійну зайнятість у школах та на роботах старенького родича доводиться залишати на цілий день на самоті вдома. А це ще й небезпечно. Тож будинок пристарілих – найкраще рішення, аби гарантувати захищену та щасливу старість.

«Ноїв Ковчег» – унікальний пансіонат поблизу Києва

У пошуках будинку престарілих хочеться обрати дійсно найкраще місце із комфортними умовами. Створити приємну та спокійну атмосферу допомагає декілька важливих принципів у роботі. Дізнайтеся, чому заклад «Ноїв Ковчег» вартий вашої уваги.

Контактний зоопарк

«Ноїв Ковчег» – це перший в Україні заклад, який поєднав будинок престарілих із тактильним зоопарком. Для людей похилого віку дуже важливо залишатися радісними, усміхненими. І постійний догляд за тваринами, спілкування із ними – це чудова профілактика депресії та тривожності.

коза

Мальовнича локація

Заклад розташований у с. Зелений Бір, що на Київщині. Тут мальовнича природа, чисте повітря, чудові комунікації. Є інтернет, організовані вуличні зони для відпочинку на природі.

Досвідчений персонал

Мешканцями закладу опікується кваліфіковані працівники. Це люди з медичною освітою, реабілітологи, психологи. Під час індивідуальних консультацій люди похилого віку отримують психологічну підтримку фахівця.

Затишні кімнати

Усі номери максимально комфортні та безпечні. У кімнатах стоять ергономічні меблі, які запобігають травмуванню. Є всі умови для комфорту. А саме: інтернет, телевізор, кондиціонер. У холодні сезони року приміщення стабільно отоплюються. У кімнатах виконується регулярне прибирання. На розсуд родичів можна обрати різні типи кімнат, враховуючи характер людини та фінансові можливості.

У закладі «Ноїв Ковчег» передбачені кімнати різних видів:

  • одномісний номер;
  • двомісний із двома медичними ліжками;
  • тримісний із трьома медичними ліжками;
  • чотиримісний із чотирьома медліжками;
  • п’ятимісний із п’ятьми медичнии ліжками.

Широкий профіль

До будинку «Ноїв Ковчег» звертаються люди з різними діагнозами. Тут забезпечують належний догляд для пацієнтів після інсульту та інфаркту, з хворобою Альцгеймера та Паркінсона. Проводиться фахова реабілітація та відновлення після операцій, травм чи наслідків хвороб.

Читайте також