Головна Краса 5 причин обрати професійну косметику Tanoya

5 причин обрати професійну косметику Tanoya

mamabook
41 Переглядів

Домашні косметичні засоби мас-маркету вже довели свою неефективність. На жаль, формули таких засобів мають занадто низьку концентрацію активних речовин, аби дійсно впливати на стан шкіри чи волосся. Не кажучи вже про можливість використовувати таку косметику як повноцінну терапію для вирішення чітких дерматологічних проблем. Сьогодні дедалі більше покупців хочуть мати можливість користуватися засобами в домашніх умовах, які свою ефективністю не поступаються салонних варіантам. Така продукція існує! Це професійні доглядові засоби – tanoya.ua. І ми назвемо 5 вагомих аргументів, чому ця косметика повинна бути у лінійці ваших базових доглядів.

5 переваг засобів від бренду Tanoya

Перший в Україні!

Tanoya – по-справжньому унікальний бренд. Бо це перший український виробник, який вирішив поєднати властивості професійної косметики із можливістю застосовувати продукцію в домашніх умовах. Це став справжній порятунок для багатьох мешканок великого міста, який в сучасному ритмі життя рідко знаходять достатньо часу на салони краси.

Висока ефективність засобів

Лінійки профкосметики від Tanoya вражають своїм спектром дій. При регулярному застосуванні косметики стан шкіри обличчя, тіла та рук стає таким, ніби ви систематично відвідуєте косметолога. Хоча насправді обмежуються домашніми процедурами. Головне, що ці засоби не потребують особливих знань, аби їх застосовувати самостійно.

tanoya

Великий вибір

Бренд представляє декілька лінійок засобів, які дозволяють забезпечити комплексний догляд за собою. Серії косметичних засобів виробника:

  • Парафінотерапія (засоби для детоксикація, оновлення шкіри).
  • Депіляж (засоби для комфортної та ефективної епіляції).
  • Моделяж (для корекції фігури).
  • Винотерапія (оздоровлення та омолодження шкіри завдяки похідним продуктам та екстрактам виноградної лози).

На допомогу косметологам

Засоби Tanoya настільки дієві, що застосовуються в практиці лікарів-косметологів. Бренд розробив цілу лінійку з 20 продуктів, які дозволяють косметологам виконувати 7 професійних програм.

Ексклюзивні формули

Косметика відрізняється унікальним складом. Усі компоненти в засобах ефективні, але безпечні. Це й пояснює, чому застосування Tanoya має мінімальні побічні реакції, проте відрізняється високою дієвістю. Користуючись засобами цього бренду, ви зможете створити свій домашній салон.

Читайте також