Головна Краса 5 причин обрати плойку CURLING TONG від Rowenta

5 причин обрати плойку CURLING TONG від Rowenta

mamabook
25 Переглядів
волосся

волосся

Стан волосся залежить від багатьох факторів. Окрім повноцінного харчування та якісної косметики для догляду, йому необхідно забезпечити й відсутність агресивного стайлінгу. А це передбачає вибір техніки, яка мінімізує механічні пошкодження. Використання плойки CURLING TONG від Rowenta – справжня турбота та захист вашого волосся. Тепер можна створювати стильні зачіски, не пошкоджуючи прядки. Обрати оптимальну для себе модель можна на https://www.rowenta.ua/ДОГЛЯД-ЗА-ВОЛОССЯМ/c/ДОГЛЯД-ЗА-ВОЛОССЯМ/Плойки/c/CURLING-TONG. Це офіційний представник компанії Rowenta в Україні. Тож усі товари, представлені на цьому сайті, гарантують якість та безпеку техніки. Також на rowenta.ua можна підібрати сертифікованих дистриб’юторів, які продають товари з офіційною гарантією та виконують сервісне обслуговування, ремонт.

Які головні переваги плойки CURLING TONG?

Надійний захист волосся

Для всіх моделей плойки використовується запатентоване унікальне покриття – Cashemire&Ceratine із додаванням аргонової олії. Це означає, що під час укладання волосся не травмується і не перегрівається. Тож плойку можна безпечно використовувати для щоденної укладки.

Які ще характеристики дбають про захист волосся:

  • 8 варіантів температурних режимів, що дозволяє обрати оптимальний для вашого типу волосся;
  • 3 програми догляду для різних типів волосся;
  • шнур здатен обертатися на 360 градусів, що дозволяє не тримати плойку декілька разів на одному місці, а зручно й швидко зробити завиток.

rowenta CURLING TONG

Таймер-контроль

Чому з плойкою CURLING TONG неможливо пошкодити волосся? Тому що в техніці передбачено таймер. Він регулює тривалість завивання й захищає поверхню нагрівального елементу від перегрів. Таймер подає звуковий сигнал – так він сповіщає, що плойкою слід припинити контактувати із завитками.

Ергономічність

Усі плойки з серії CURLING TONG дуже зручно тримати в руці. Це бездоганний прилад-помічник з ідеальною формою ручки та приємною на дотик поверхнею. Із такою технікою впорається навіть новачок, тому створити розкішну укладку легко і в домашніх умовах.

Стильний дизайн

Це важливо, аби сучасна техніка виглядала привабливо. Особливо, якщо ці прилади створені, аби вдосконалювати зовнішність та дбати про красу волосся. Плойка не має жодного зайвого елементу, відрізняється гармонійним поєднанням кольорів.

Універсальність

Працювати с плойкою CURLING TONG можна власницями волосся будь-якого типу. Це чудове бюджетне рішення для салону краси чи непрофесійної укладки вдома, якщо в сім’ї приладом користується відразу декілька людей.

Читайте також