Головна Дошкільнята 5 причин обрати НВК «Розумка»

5 причин обрати НВК «Розумка»

mamabook
100 Переглядів
школа

школаВдало обраний навчальний заклад – це інвестиція у майбутнє дитини. Адже йдеться не лише про рівень освіти, який отримає ваш син чи донька. Педагогічний колектив, атмосфера у садочку чи школі впливають на формування учня як особистості, його бачення світу, вміння критично й сучасно мислити, проявляти навички комунікації. Чому «Розумка» користується такою популярністю серед батьків?

5 переваг цього навчально-виховного комплексу

Єдиний навчальний процес

Сучасні дитині доводиться проходити безліч процесів адаптації. І перші випробування для її стійкості та психіки розпочинаються з раннього віку. Як часто зустрічаються дітки, для яких садочок був суцільним щоденним стресом. І потім свій страх вони перенесли в школу, навчання в якій так і не змогли полюбити. Особливість НВК «Розумка» в тому, що заклад пропонує безперервний процес навчання. Дитина йде у садочок НВК, а далі  переходить у початкову школу «Розумка».

Високий рівень освоєння англійської

Сучасне життя диктує нові правила: вільне пересування світом і великі можливості для міжнародної діяльності, кар’єрний ріст у компаніях з іноземними інвестиціями. Усі ці кроки передбачають бездоганне володіння англійською. У «Розумка» опановування іноземної розпочинається з 2 рочків. Важливо! У садочку другий вихователь є англомовним, тож дітки стрімко й ефективно вивчають англійську.

щкола

Увага творчим здібностям

На базі НВК «Розумка» діє власний арт-центр. Батькам важливо розуміти, що далеко не кожна дитина виросте програмістом чи юристом. Досягти успіхів можна в кожній професії за умови, що напрямок діяльності обрано безпомилково. Тож не варто ігнорувати важливість творчих занять. Це дає змогу ще в ранньому віці виявити в дитини творчі здібності, вчасно їх розвивати.

Керівником арт-центру в «Розумка» є Народна артистка України – Тетяна Піскарьова. На базі центру діє її творча дитяча майстерня.

Інші напрямки в арт-студії:

  • Ударні інструменти.
  • Школа блогерства.
  • Гра на бас-гітарі.
  • Капуейра.
  • Акторська майстерність.
  • Клас фортепіано.

Повноцінне харчування

Один із головних аспектів дитячого здоров’я – це якісне харчування. Воно забезпечує фізичний та розумовий розвиток малюків у будь-якому віці. Тож у садочку та початковій школі «Розумка» фахівцями було розроблено повноцінне меню для вихованців і учнів. Акцент зроблено на якісних та свіжих продуктах харчування, правильній технології приготування їжі для дітей, переважання в раціоні молокопродуктів, фруктів і овочів, нежирного м’яса, риби.

Фізична активність

Спорт – основа комплексного й всебічного розвитку дитини. Без належної фізичної активності неможливе дитяче здоров’я та повноцінна розумова діяльність. На базі НВК «Розумка» діє велика кількість спортивних секцій. Наприклад, хореографія та дзюдо, футбол і художня гімнастика. А продовжити свою активність вихованці можуть у літньому таборі.

Читайте також