Головна Релакс 5 причин обрати корм для собак Josera

5 причин обрати корм для собак Josera

mamabook
40 Переглядів
Басенджи

Басенджи

Раціон тварини – один із ключових моментів, що впливає на її стан здоров’я, довголіття та настрій. Адже правильно підібране та збалансоване меню дозволяє попередити розвиток численних патологій. Також якісний корм дозволяє підтримувати гарний фізичний стан собаки, в якої вже діагностовані різні види захворювань. Важливо, аби повноцінне харчування буле введене з перших днів життя. Як тільки цуцик перестає вживати материнське молоко, йому потрібна поживна та корисна заміна. Дізнайтеся, чому варто обирати Josera корм для собак, і які його головні переваги для тварин.

Нутрієтивний склад

Чимало кормів, що представлені на ринку, в своєму складі мають дешеві та неякісні інгредієнти. Вони не лише непоживні для собаки, але й завдають шкоди її травній системі. У собачому кормі не повинно бути злакових рослин, а також сої. Адже це найдешевший та найдоступніший замінник натурального м’яса. Корм Josera забезпечує тварину необхідним переліком цінних елементів, а в складі цієї продукції немає бобових чи пшениці.

Чим небезпечні злакові в складі корму для собак:

  • це високоалергенні продукти;
  • часто провокують розлади травлення;
  • глютен у складі злаків має ефект накопичення та в майбутньому провокує постійний біль, дискомфорт.

собаки

Природні компоненти

Які найцінніші інгредієнти в складі Josera? Звичайно ж, це компоненти у вигляді натурального м’яса. Воно проходить ретельний відбір. Це не подрібнені субпродукти та хрящі, які зазвичай представлені в кормах, а якісне філе, що є цінним джерелом білку. Підібрати можна корми з різними видами м’яса – у залежності від віку, ваги тварини, а також її уподобань.

Збалансована формула

У складі Josera представлений повний перелік необхідних амінокислот, жирів та жирних кислот, вуглеводів, вітамінів і мінералів. А головне – у вивірених пропорціях, які розроблені кваліфікованими спеціалістами з питань харчування домашніх тварин.

собака

Широка лінійка продукції

Обирати корм Josera легко. Господарям слід лише врахувати вік чи особливий стан тваринки. Приміром, виробник пропонує готовий раціон для цуценят. Це корм, який відповідає запитам організму, який росте та активно витрачає енергію.

Також є корми для дорослих собак різних порід. Підібрати можна їжу й для тварин, у яких є певні проблеми зі здоров’ям: діабет, ожиріння, порушення в роботі серця чи нирок. Окрема категорія – це корм для тварин у віці. Собаки, які старіють, мало рухаються, тож їжа повинна містити мінімум вуглеводів, аби не провокувати зростання зайвої ваги.

Для здоров’я зубів

Корм Josera має ідеальний розмір сухих гранул. Корм не липне до зубної емалі та не провокує розвиток нальоту чи каміння. Із кожним прийомом їжі собака очищає зуби механічним методом та знижує ризик розвиток карієсу.

Читайте також