Головна Релакс 5 причин обрати кавомашину на Krups.ua

5 причин обрати кавомашину на Krups.ua

mamabook
39 Переглядів
кава

каваСпоживання кави вже стало справжнім ритуалом. За смаком і якістю кави стоїть ціла філософія, яка починається з вибору зерна і закінчується купівлею ідеальної техніки. Адже кава – напій із характером, який вимагає уваги до деталей. Досі вважаєте, що каву можна готувати в турці чи френч-пресі? Неперевершений напій видають особливий смак та його аромат, добитися яких можна лише за допомогою сучасної кавомашини. Приклад такої моделі – EVIDENCE PLUS від компанії-виробника Krups. Більш детально про цю кавомашину можна дізнатися тут https://krups.ua/evidence_plus_titanium/?lang=ru. Ми ж підкажемо, чому обирати техніку для приготування кави варто лише на цьому сайті.

5 важливих переваг Krups.ua

Офіційний представник

Німецький бренд Krups має всесвітню популярність і зарекомендував себе як топовий виробник дрібної побутової техніки для кухні. Основним напрямком діяльності компанії є створення сучасних кавоварок і кавомашин. Варто зазначити, що двадцять років тому компанія була включена до французького консорціуму Groupe SEB. Офіційним представником німецького виробника в Україні є саме компанія Krups.ua.

Гарантія якості

Усі товари, представлені на Krups.ua, є надійними та високоякісними. Кавомашини відповідають стандартам німецького бренду. Це гарантія вибору сертифікованої та оригінальної фірмової техніки. Одна з переваг вибору моделей на сайті – це перелік надійних магазинів-партнерів, де в Україні можна придбати товари від Krups.

krups

Сервісне обслуговування

На сайті офіційного представника компанії Krups в Україні ви не лише можете знайти повний перелік магазинів-дистриб’юторів, але й замовити послугу гарантійного ремонту чи діагностики вашої техніки. Для кожного виду техніки німецького виробника діють свої терміни та умови гарантійного обслуговування. Завантажити цю інформацію ви також можете на сайті.

Величезний вибір

Консорціуму Groupe SEB, до якого відноситься й виробник Krups, вважається одним зі світових лідерів у створенні малої побутової техніки для дому чи офісу. Одна з причин такої популярності – це величезний вибір сучасних моделей, які відрізняються оригінальним дизайном, точністю й довговічністю в роботі. Тож ви завжди зможете обрати кавомашину з оптимальними для себе параметрами.

Інновації

Кавові машини та кавоварки від Krups – це рідкісне поєднання функціонального дизайну, презентабельного зовнішнього вигляду та новітніх досягнень у техніці. Компанія регулярно проводить тестування нових розроблень та оновлення лінійок техніки.

Читайте також