Головна Релакс 5 причин носити одяг із льону

5 причин носити одяг із льону

mamabook
39 Переглядів
платья

платьяСучасне життя диктує нові правила. Дедалі більше людей по всьому світу обирають eco-friendly товари. Це значить купувати предмети побуту та меблі, інтер’єрний тексиль та одяг, які не завдають шкоди довкіллю. Це товари, які швидко розкладаються, не виділяють отруйні речовини й не шкодять здоров’ю. У списку популярності екотоварів провідне місце посідає одяг з натуральних тканин. Особливим попитом користуються речі з льону. Великий вибір лляного одягу представлений на сайті магазину «Галерея льону». Ми ж дамо підказки, чим ця тканина настільки корисна.

Гіпоалергенний матеріал

Будь-яка натуральна тканина не здатна викликати алергічну реакцію. Вона м’яка та приємна на дотик, не подразнює шкіру. Алергію завжди провокують синтетичні речі, а льон – натуральний матеріал на 100%.

Підходить для чутливої шкіри

Вам знайоме відчуття, коли одяг натирає шкіру, вона швидко червоніє, а з часом стає сухою в цьому місці. Для людей із чутливою шкірою принципово важливі характеристики матеріалів. І льон не викликає жодного дискомфорту. Перед пошиттям одягу лляне полотно додатково пом’якшують, аби речі були максимально зручні.

вишиванка

Довговічність

Якщо дотримуватися правильного режиму прання та сушіння, то лляний одяг здатен прослужити не один сезон. Хоч під час носіння від дещо деформується, особливо в ліктях та на колінах, проте після прання відразу ж повертається до свого початкового вигляду. Дуже важливо не використовувати режим віджимання в пральній машинці – і лляні речі служитимуть дуже довго.

Тканина, що дихає

Будь-який одяг повинен забезпечувати чудову вентиляцію. Це важливо для здоров’я шкіри. Лляне полотно дихає і захищає тіло від перегріву. Недаремно лляні речі навіть на довгий рукав чудово допомагають витримувати літню спеку.

шорти

Не електризується

Більшість речей із сучасного гардеробу мають неприємну властивість: вони створюють статичну електрику. Достатньо торкнутися власного волосся чи металевого предмету, як синтетичні матеріали відразу ж дають неприємний розряд по всьому тілу. До того ж, це питання не лише комфорту – статика є шкідливою для біополя людини. А лляні речі ніколи не електризуються та дбають про ваш комфорт.

Читайте також