Головна Релакс 5 причин, чому варто звернутися за послугами в службу охорони «Долавр»

5 причин, чому варто звернутися за послугами в службу охорони «Долавр»

mamabook
21 Переглядів
сонячні батареї

сонячні батареї

Сучасний світ диктує свої правила: питання особистої безпеки стає одним із найактуальніших. Особливо, коли йдеться про проживання в приватному будинку чи в мегаполісі, де рівень кримінальності росте з кожним роком. Охорони потребують не лише члени родини, також важливий контроль стану майна – безпека гаражів, офісів, магазинів, складів, дач тощо. Якщо ви в пошуках надійного захисту, то фізична охорона Київ чи охорона майна забезпечується службою «Долавр». Чому варто звернутися саме в цю компанію?

Комплекс послуг

Компанія надає не лише особисту охорону. «Долавр» – це повний спектр послуг, який дає можливість захистити себе та родину на всіх життєво важливих позиціях. Тобто йдеться як про фізичну охорону, так і пультову.

Базові послуги від «Долавр»:

  • охорона будь-яких об’єктів нерухомості;
  • супровід вантажів;
  • охорона свят і масових заходів;
  • особисті охороні та VIP-охорона;
  • група швидкого реагування;
  • охорона об’єктів, що знаходяться на стадії будівництва;
  • туристичні бази та готелі;
  • тривожні кнопки.

охрана

Високоякісна техніка

Аби забезпечити надійний захист, спеціалісти «Долавр» використовують сучасну точну техніку. У їхньому розпорядженні великий арсенал обладнання, а також засобів захисту різної специфіки. Ще один напрямок роботи компанії – це технічні засоби охорони: відеоспостереження, охоронні системи по заданому периметру, СКУД (системи контролю управління доступом) тощо. Замовляючи послуги в охоронній компаніїї «Долавр», ви можете бути впевнені, що обслуговування ведеться на сучасному рівні.

Співпраця офіційно

Кожен клієнт заключає офіційний договір зі службою охорони. В цьому документі чітко прописані терміни обслуговування та види обраних послуг, їхня вартість. Також у договорі попунктно прописуються і всі обов’язки, які повинні виконувати представники охоронної системи перед клієнтами компанії. Підписання офіційного договору відкидає можливості суперечок між клієнтом та службою охорони.

документи

Доступна вартість

Незважаючи на високу кваліфікацію персоналу та рівень виконання своїх обов’язків, послуги в компанії «Долавр» відрізняється доступною вартістю. Вони не перевищують середні, що представлені на ринку.

Велике покриття

У розпорядженні компанії «Долавр» велика кількість працівників і груп реагування. Тому є можливість забезпечити надання послгу по всій території України.

Читайте також