Головна Здоров'я 5 причин болю в серці

5 причин болю в серці

mamabook
290 Переглядів
серце

серцеСерце – один із найвразливіших органів. І в людини, яка ніколи не скаржилася на проблеми з серцем, цей орган несподаівано починає турбувати.

Які можливі причини болю при умові, що ваша серцево-судинна система абсолютно здорова?

1. Прийом ліків

Кожного разу, розпочинаючи прийом нових для себе препаратів, фіксуйте дату та читайте побічні дії, вказані в інструкції. Вам буде легко зрозуміти, що вперше серце почало турбувати вас саме після прийому ліків. До речі, така побічна дія препаратів – не рідкість. Порадьтеся з лікарем, аби він підібрав аналог.

2. Надмірна розумова активність

Людям, які багато працюють за комп’ютером, потрібен відпочинок. При сильній мозковій дальності відбувається звуження судин, що провокує частий пульс і підвищення тиску. Не дивуйтеся, але серце може заболіти так само, як і після виснажливого тренування. Тож обов’язково робіть декілька перерв під час робочого дня.

тиск

3. Захворювання спини

У деяких випадках біль у зоні серця може бути ознакою міжреберною невралгією чи травмою, запаленням у будь-якому відділі хребта. Якщо людина тривалий період відчуває дискомфорт у спині, то зазвичай з часом її починає турбувати й серце. Хоча болить не сам орган – у цю ділянку іррадіюється біль.

4. Сильний стрес

Деяким людям варто сильно похвилюватися, як відразу ж починає боліти серце. І якщо ви тривалий період живете в страхах, тривогах, то захворювання із серцем неминучі.

5. Надмірна фізична активність

Коли ви регулярно, інтенсивно займаєтеся спортом, але мало відпочиваєте, серце витримує сильні перевантаження. Підвищується пульс, тиск, організм відчуваєте нестачу кисню. Тому крайнє важливо відпочивати як між різними видами вправ (не менше 4 хвилин), так і не займатися щоденно.

Читайте також