Головна Здоров'я 5 простих способів уповільнити старість

5 простих способів уповільнити старість

mamabook
111 Переглядів

йогаПитання краси та молодості цікавіть багатьох з нас. Виглядати молодше своїх років, залишатись у чудовій фізичній формі, здоровими прагнуть не лише жінки, але й чоловіки. Хоча можливість відстрочити старість – це прописні істини, які відомі людству вже багато років. Головне – навчитися чітко слідувати цим настановам. 

Відомий біолог Елізабет Блекберн, лауреат Нобелівської премії, ще раз вирішила нагадати кожному з нас, як уповільнити процес старіння. Про її цінні поради розповідає наш сайт Mamabook  

Порада 1. Уникати стресів. Навчіться контролювати свій емоційний стан. Також важливо пам’ятати, що на наш настрій часто впливають різноманітні захворювання (наприклад, пробелми зі щитовидною залозою). Тому не варто затягувати із лікуванням. Вчасно звертайтесь до лікарів, якщо ви помітили, що вам важко контролювати свій настрій.

Порада 2. «Повільний» спорт. В епоху масового захоплення фітнесом, силовими видами тренувань не варто забувати про фізичну активність, яка дає можливість нашому тілу правильно концентруватися. Елізабет Блекберн радить віддати перевагу йозі, медитаціям, пілатесу, стретчингу.

Порада 3. Спілкуйтеся! Багато, а головне – в «живу». Зведіть мінімум свого спілкування онлайн – потоваришуйте із сусідами, не забувайте про зустрічі із друзями, відвідуйте рідних. І головне – знайдіть собі партнера на все життя, який буде не лише коханою людиною, але й найближчим другом, співрозмовником, порадником.

Порада 4. Вчіться заробляти гроші! Стабільний фінансовий рівень дає вам відчуття захисту та спокою. Не варто прагнути стати дуже багатою людиною, але ви повинні забезпечувати собі комфортне життя.

Порада 5. Помірне періодичне голодування. Біолог категорично не рекомендує сідати на дієти та експериментувати зі своєю вагою. Але дуже корисними для нашого здоров’я та довголіття є розвантажувальні дні. Влаштовуйте собі 1-2 дні щомісяця з мінімальними прийомами їжі та вживанням великої кількості питною негазованої води.

Будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкорисніші продукти для печінки

Оригинальные подарочные чашки (Интернет-магазин Tovarik.com.ua)

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також