Головна Здоров'я 5 продуктів, які зменшують залежність від цукру

5 продуктів, які зменшують залежність від цукру

mamabook
59 Переглядів
омлет

омлет

Те, що вас постійне тягне на солодощі, свідчить про нестабільність у роботі підшлункової залози. Кожен прийом солодкого провокує новий сплеск інсуліну. А високий рівень гормону, у свою чергу, знову змушує їсти вас солодке. І дуже важко розірвати це замкнене коло. Єдиний вихід – почати вживати складні вуглеводи. Вони повільно та дозовано підвищують рівень цукру в крові, тому з часом у вас зникає неконтрольоване бажання їсти солодощі.

Ось 5 продуктів, які дозволять подолати залежність від цукру.

Яйця

У яєчних жовтках багато хлору – елементу, який здатен спалювати жир. Вивільняючи жирові запаси, ви отримуєте джерело енергії, а також поступово худнете.

Молокопродукти

Джерело білку, що дозволяє підвищувати рівень енергії та покращувати роботу мозку. Молочні продукти також ефективно знижують залежність від цукру.

Горіхи й насіння

Вони багаті на амінокислоту тирозин. Також насичені корисними жирами, клітковиною. Після горіхів надовго зникає відчуття голоду та бажання перекусити солодощами.

мигдаль

Соя

Окрім тирозину, цей продукт насичує організм повноцінним білком. Тофу та соєве молоко допомагають не лише зменшити потяг до солодкого, але й прискорюють процес відновлення м’язів, зменшують рівень поганого холестерину.

Яблука кислих сортів

Цей продукт стимулює синтез дофаміну – речовини, яка забезпечує гарний настрій. Також яблука містять вітамін С, К, калій – ключові елементи, які прискорюють обмін речовин і сприяють схудненню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не можна їсти кісточки яблук

плашка

Читайте також