Головна Здоров'я 5 продуктів, які посилюють біль під час менструації

5 продуктів, які посилюють біль під час менструації

mamabook
43 Переглядів
кава

За статистикою, від менструального болю страждає близько 90% жінок. Експерти виявили закономірність між больовим синдромом та раціоном. Ось 5 продуктів, які варто виключити зі свого меню на період менструації. Адже саме вони підсилюють біль та дискомфорт.

Кава

кава

Провокує звуження судин, що лише посилює больові спазми. Також призводить до здуття та дискомфорту в животі. Також напої-енергетики можуть посилити кровотечу.

Цукор

вафлі

У період менструації гормональний фон нестабільний, тому багатьох жінок традиційно тягне на солодощі. Але це дуже небезпечно – рафіновані вуглеводи лише посилюють біль. Цукор має запальну дію, також він утримує в організмі натрій і воду. Як результат – посилюються здуття та набряки.

Молокопродукти

молоко

Арахідонова кислота, яку містять жирні молокопродукти (масло, морозиво) посилюють відчуття болю.

Фаст-фуд

Вживання продуктів із високим вмістом жиру (картопля фрі, бекон, гамбургери) посилюють менструальні спазми. Ця їжа перетравлюється довше, тому кишечник додатково тисне на матку. Це призводить до тривалого больового синдрому. Їжа під час менструації повинна бути максимально легкою, аби швидко виводитися з кишечнику.

Шоколад

Не зашкодить вам лише натуральний чорний шоколад. А от батончики та молочній плитки – ще одна причина затяжного больового синдрому та спазмів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим небезпечні гіркі на смак горіхи?

плашка

Читайте також