Головна Релакс 5 важливих порад, як правильно вибрати зубну щітку

5 важливих порад, як правильно вибрати зубну щітку

mamabook
272 Переглядів

Стоматологи запевняють – важливою для догляду за зубами є не паста, гель чи ополіскувач, а саме зубна щітка. Достатньо лише змочуватися щітку водою та двічі на день чистити зуби, аби вони були в чудовому стані. Звичайно ж, за умови, що ваша щітка – бездоганна! Як обрати якісний варіант, підкаже наш сайт. Важливі нюанси вибору, на які ви раніше не звертали уваги.

Порада 1. Бренд

Покупцям потрібно чітко розуміти, що в звичайному супермаркеті якісної щітки не знайти. Це типовий мас-маркет – недорогі, але і не дуже якісні товари. Купувати щітку, як і будь-які інші засоби для догляду зі зубами та ротовою порожниною, слід у стоматологічних клініках чи інтернет-магазинах, що спеціалізуються на продажу таких категорій товарів.

Серед популярних та справді якісних виробників чудово зарекомендував себе бренд Curaprox. Уся їхня продукція, у тому числі й зубні щітки, проходить комплексне дослідження. Товари орієнтовані не лише на дотримання гігієни ротової порожнини, але й профілактику та боротьбу із захворюваннями. Численні схвальні відгуки покупців підтверджують якість щіток Curaprox.

Які переваги щіток Curaprox:

  • Використання сучасних технологій.
  • Екологічно чисті та безпечні матеріали.
  • Привабливий дизайн.
  • Доступна вартість.
  • Бездоганна швейцарська якість.

Порада 2. Кожному своя щітка

Як показує статистика, більшість покупців традиційно обирають для себе м’які зубні щітки. Та це не універсальний варіант – і рівень жорсткості повинен обиратися індивідуально. Тож не можна купувати щітки одного виду для всієї родини. Ви повинні самостійно визначитися, з якою щіткою вам найкомфортніше чистити зуби, яка не травмує вам ясна. Якщо не може цього зробити, то підібрати засіб для чищення завжди допоможе лікар-стоматолог.

Порада 3. Не економте

Ніколи не користуйтеся щіткам довше 3 місяців. Навіть при ретельному митті милом на ворсі все одно залишається частина бактерій, яка з часом збільшується до численних колоній. Якщо ви не хочете постійно вирішувати проблеми з кровотечею ясен, неприємним запахом з рота, то регулярно купуйте нові щітки.

зуби

Порада 4. Пробуйте нове

Засоби для догляду за ротовою порожниною та зубами стрімко розвиваються. Завжди вдосконалюються старі товари, виходять нові моделі. Періодично варто пробувати інші варіанти, можливо, вони виявляться значно ефективніші, ніж щітки, якими ви звикли користуватися.

Порада 5. Відразу 2?

Інколи важко чітко визначитися, яка зубна щітка вам підходить. У них можуть бути різні додаткові функції, які здаються однаково корисними. Наприклад, на одній щітці є насадка для чистки язика, а ворс іншої виготовлений із застосуванням чорного вугілля. Який вихід? Придбати дві щітки та користуватися ними одночасно! Однією вранці, іншою – ввечері.

Читайте також