Головна Світ тата 5 порад, як вибрати чоловічу сорочку по розміру

5 порад, як вибрати чоловічу сорочку по розміру

mamabook
10 Переглядів
борода

сорочка

Класична сорочка – базовий елемент чоловічого гардеробу. Її носять незалежно від виду професії чи віку. Адже це дійсно універсальний та зручний одяг до будь-якого сезону. Проте зовсім нелегко визначитися з ідеальним розміром цієї речі. Дуже часто можна бачити, як сорочки навіть із якісного матеріалу та бездоганним кроєм дуже невдало сидять на чоловічому тілі. Знайти брендовий чоловічий одяг в інтернет магазині – OMY можна до будь-якої події та сезону. Тут представлені й стильні моделі сорочок. А як вгадати із розміром, підкаже наша стаття.

Порада 1. Комір

Комір сорочки впливає на сприйняття форми обличчя. Якщо він обраний невдало, то це порушує гармонію образу. Коли комір тугий, то стискає шию, викликаючи дискомфорт. А шия при цьому виглядає візуально непропорційною щодо обличчя та здається укороченою. Ідеальний варіант – це ситуація, коли між коміром та шиєю вільно можна помістити два пальці. А от чотири – це вже занадто широко.

сорочка

Порада 2. Плечовий шов

Якщо він занадто високо – отже, сорочка вам замала. Якщо шов спустився дуже низько, то сорочка гарантовано завелика. В ідеалі, аби цей шов розміщувався в тій зоні, де рука з’єднується з плечовим суглобом. Так ви забезпечити собі свободу руку. А річ буде сидіти бездоганно. Обирайте класичні чоловічі сорочки бренду OMY – це стильні й лаконічні рішення в офіс, на важливі події, для бізнес-переговорів.

борода

Порада 3. Посадка

Якщо тканина сильно стягується на грудях та утворюються складки, то сорочка замала. Якщо заправлений край сорочки звисає над ременем і сорочка виглядає мішкоподібною, то цей розмір вам завеликий. Оптимально, аби сорочка поступово звужувалася до середини, повторюючи лінії чоловічого торсу.

сорочка

Порада 4. Ширина рукавів

Рукава не повинні бути занадто вузькими – інакше буде помітно, як сорочка обмежує ваші рухи. Занадто вільні рукава (коли тканина помітно звисає) – також невдалий варіант. Рукава ідеальної ширини прилягають достатньо близько до руки, але при цьому залишається не більше 3-5 сантиметрів тканини.

смарт часы

Порада 5. Манжети

Якщо манжети щільно обгортають зап’ястя, то сорочка вам замала. Якщо рука вільно проходить навіть через застібнуті манжети – ви обрали завеликий розмір. Окрім ширини манжети, слід враховувати ще й присутність інших аксесуарів. Якщо ви завжди носите наручний годинник із масивним ремінцем, то манжет повинен залишати трішки простору, покриваючи аксесуар.

Читайте також