Головна Краса 5 порад, як вдало обрати вирівнювач для волосся

5 порад, як вдало обрати вирівнювач для волосся

mamabook
63 Переглядів
волосся

волоссяБездоганна зачіска неможлива без надійних помічників – щипців та вирівнювачів. Проте від якості інструментів залежить не лише ваш зовнішній вигляд, але й стан волосся. Аби воно зберігало свою природну красу, міцність, здоров’я, обирати слід якісну та надійну б’юті-техніку. Дізнайтеся, чому наш сайт радить обрати саме вирівнювачі для волосся Ровента, у чому їхня особливості та яким показникам повинні відповідати ваш сучасний помічник.

Порада 1. Надійність покупки

Про високу якість техніки від Ровента, у тому числі й вирівнювачів для волосся, свідчить репутація бренду та рівень довіри покупців. Безперечно, цей французький виробник відомий високою якістю своєї продукції. Проте пересічний покупець ризикує придбати підробку. Аби цього не сталося, перед покупкою відвідайте сайт rowenta.ua. Це офіційний представник виробника в Україні. Тож на сайті ви можете отримати перелік дистиб’юторів та дізнатися усю необхідну інформацію про техніку й аксесуари від Ровента.

Порада 2. Товщина пластин

Якщо ви вперше плануєте користуватися вирівнювачем, то краще обирайте прилад із тонкими пластинками. Вам буде простіше зробити акуратний завиток чи вирівняти нешироку прядку. А от масивні пластини, звісно, економлять ваш час. Але для точності та акуратності укладки вам знадобиться витратити більше часу для створення форми локонів. До того ж, тонкі пластини універсальні. Ними можна працювати як по всій довжині, так і на кінчиках чи лише змоделювати чуба.

волосся

Порада 3. Матеріал покриття

Від того, який матеріал нанесено на пластини, залежить рівень захищеності волосся від механічного пошкодження. Також матеріал визначає якість вирівнювання. При користування однієї моделі прядки можуть бути частково розпушеними, а від більш сучасної моделі – ідеально гладенькими. Стилісти радять обирати вирівнювачі з керамічними пластинами.

Порада 4. Функція автоматичного вимкнення

Вона передбачена далеко не в усіх моделях, але є дійсно дуже корисною. Згадайте, як відбувається у вас процес укладання волосся? Ви витрачаєте чимало часу, аби довести локони до ідеального стану. І зазвичай починаєте запізнюватися на побачення чи важливу подію. Отже, великий ризик кинути вирівнювач на поличку й забути вимкнути його. А завдяки корисній функції ви уникнете прикрих наслідків.

Порада 5. Регулятор температури

Дуже важливо обирати модель вирівнювача з оптимальним діапазоном нагріву пластин. Якщо користуватися на дуже низьких режимах, то ви не зможете якісно вирівняти чи підкрутити волосся. Якщо часто працювати на високих, то це загрожує надмірною сухістю волосся, послабленням його структури. Отже, моделі з безпечними режимами передбачають регуляцію в межах 160-200 градусів.

Читайте також