Головна Релакс 5 порад, як вдало обрати стіл для кухні

5 порад, як вдало обрати стіл для кухні

mamabook
12 Переглядів
кухня

кухняВдало організована обідня зона – головна ознака комфорту кухні чи кімнати-їдальні. Цей вид меблів виконує відразу декілька функцій. По-перше, це питання естетик, тобто привабливого зовнішнього вигляду. По-друге, зручності у використанні. Важливо, аби кухонний стіл був цілісною частиною інтер’єру, доповнював його, а не вибивався на тлі загальної стилістики. Підібрати гарні та довговічні дерев’яні столи можна на сайті https://meblikarpat.com.ua/stoli/. Ми ж підкажемо головні критерії, які визначають якісний та надійний виріб.

Порада 1. Матеріал має значення

У сучасному дизайні давно помітна тенденція до активного використання екомеблів. Особливо, коли йдеться про облаштування домашнього інтер’єру – квартири чи заміського будинку. Тож найпопулярнішим та найбезпечнішим видом матеріалу залишається масив дерева.

Які переваги мають натуральні дерев’яні меблі:

  • нетоксичні;
  • гіпоалергенні;
  • міцні та довговічні;
  • гарна текстура, яку важко повторити штучно;
  • можливість використовувати різні техніки декорування;
  • різноманітність деревини за властивостями, зовнішнім виглядом.

кухня

Порада 2. Багатофункціональність

Важливо, аби меблі виконували декілька функцій одночасно. Це дозволяє не перевантажувати приміщення різними предметами, створити побільше простору та світла. Тож обирайте стіл, який буде використовуватися не лише для прийому їжі. У нього можуть бути додаткові полички чи шухлядки, підніжки.

Порада 3. Здатність до трансформації

Іншими словами, дуже корисно, якщо стіл має здатність змінювати свій розмір чи форму. Приміром, збільшення довжини. Це важливо, коли в дім приходять гості. Або ж є відкидна поверхня, яка може використовуватися як додаткова робоча зона на кухні.

столешница

Порада 4. Ергономічність

Це означає, що меблі створено за правилам зручності та комфорту. Ергономічний стіл відповідає анатомічно правильній посадці, не створює незручностей під час тривалого сидіння. Кути в такого стола повинні бути заокруглені, аби не стати причиною травмування. Якщо стіл дерев’яний, то його поверхня має бути без сучків, нерівних фактур.

кухня

Порада 5. Універсальний дизайн

Дуже часто виникає бажання здійснити імпульсивну покупку та обрати меблі з незвичної форми, яскравих кольорів. Проте в оточенні інших предметів вони виглядають недоладно. Такий стіл буде дуже важко вписати в інтер’єр кухні. До того ж, тренди швидко змінюються, тож через 2-3 роки ультрасучасний предмет виявиться недоречним. Тож варто обирати меблі з універсальними формами й кольорами, які гармонійно узгоджуються з рештою речей побуту.

Читайте також