Головна Релакс 5 порад, як вдало обрати спортивні лосини

5 порад, як вдало обрати спортивні лосини

mamabook
280 Переглядів
скакалка

скакалкаЛегінси залишаються базовим елементом спортивного гардеробу. Вони настільки універсальні, що зазвичай одні лосини з легкістю можна використовувати для бігу чи тренажерного залу, йоги чи пілатесу. Проте від якості лосин залежить не лише ваш комфорт, але й здоров’я під час занять спортом. Тож зверніть увагу на те, яким критеріям повинні відповідати вдало обрані вироби. Якщо ви обираєте лосини конкретних брендів, хочете дізнатися їхню вартість, то більше про спортивні легінси можна прочитати тут. Ми ж дамо практичні поради щодо їхнього вибору.

Порада 1. Правильний розмір

Існує помилкова думка, що для ефективності тренування лосини повинні бути максимально тісними. Ні! Ви ризикуєте порушити кровообіг та ускладнити відтік лімфи. Як результат – отримати постійні набряки та спровокувати венозний застій. Лосини повинні чітко відповідати вашому розміру. З цієї ж причини не всім можна носити компресійні вироби. Такий одяг для тренування призначає лікар.

спорт

Порада 2. Відомі бренди

Краще купувати легінси від виробників, які спеціалізується на створенні спортивного одягу. Так, лосини будуть коштувати немало, але вони здатні витримувати численні цикли прання. Брендові легінси гарантовано прослужать вам 3-4 роки. При цьому ви здивуєтеся якості тканини.

Перевага брендового спортивного одягу:

  • Забезпечують правильну терморегуляцію тіла.
  • Тканини мають чудові вентиляційні властивості.
  • Матеріал довговічний.
  • Лосини швидко сохнуть.
  • Тканина не вигорає на сонці, не змінює колір при пранні.
  • Шви якісно прострочені, одяг не розходиться.
  • Немає деформації тканини після тривалого носіння.
  • Величезний вибір стильних дизайнів і кольорів.

тренування

Порада 3. Додаткові елементи

Варто зазначити, що легінси з сіткою – не лише елемент дизайну. Такі вставки підвищують комфортність тренування. Це додатковий спосіб вентиляції. Також сітчасту тканину найчастіше розміщують під колінами, на бокових лініях. Таким чином, зменшується ризик тертя та підвищеного тиску на ці чутливі ділянки тіла.

Порада 4. Лосини з високою талією

Чудовий варіант, який допомагає стабілізувати тиск черевної порожнини. Якщо ви активно працюєте з вагою, то така фіксація буде дуже корисною для здоров’я. Лосини з високою талією обов’язково слід обирати для тренажерного залу. А от йога чи пілатес потребують легінсів з низькою посадкою.

біг

Порада 5. Зовнішній вигляд

Як би ви не любили спорт, бувають дні, коли лінощі змушують залишатися вдома. У вас повинно бути безліч мотиваторів, аби відвідувати зал. І ваш стильний вигляд під час тренування – один із них. Обирайте лосини, в яких ви будете собі подобатися. Дивлячись у дзеркало під час тренування, вам захочеться ще більше й більше вдосконалювати своє тіло.

Читайте також