Головна Релакс 5 порад, як вдало обрати осушувач повітря для дому

5 порад, як вдало обрати осушувач повітря для дому

mamabook
105 Переглядів
осушувач

осушувачРівень вологості в оселі визначає комфортність мікроклімату приміщення. Оптимально, аби вологість у квартирі не перевищувала показник у 40-45%. Але, яка показує практика, у більшості панельних багатоповерхових будинків квартири страждають від ускладненої вентиляції, а значить – і підвищеної вологи повітря. Нерідко зіштовхуються з цією проблемою і власники заміських будинків. Особливо, якщо неподалік від котеджу знаходяться річка та озеро. Стабілізувати вологість та створити здоровий, комфортний мікроклімат у домі допоможуть осушувачі.

Дізнайтеся, як правильно їх обирати, аби зберегти своє здоров’я та забезпечити довговічність ремонту в домі.

Порада 1. Вдалий дизайн

Осушувачі для повітря відрізняються чималими габаритами. Це не той вид техніки, який залишиться непомітним. Осушувачу відводиться почесне місце в кімнаті, тому підбирайте модель із сучасним та елегантним дизайном. Аби техніка і по формі, й по кольоровій гамі ідеально вписалася в концепт вашого інтер’єру.

Порада 2. Продуктивність

Можливість приладу повинні чітко відповідати потребам приміщення. Завдання осушувача – швидко знижувати вологість повітря та тримати її на необхідному рівні без збоїв у роботі. Під продуктивністю мають на увазі кількість вологи в літрах, яка видаляється за певний період. Наприклад, 1 година чи 1 доба.

Підрахувати необхідну потужність осушувача можна за допомогою спеціальних онлайн-калькуляторів, які часто представлені на офіційних сайтах виробників. Або ж отримати розрахунок, проконсультувавшись із менеджером онлайн-магазину.

Цей показник дуже важливий для вибору. Адже осушувач із низькою продуктивністю не вирішить проблему мікроклімату в домі. Якщо його потужність буде надмірною, то техніка працюватиму даремно, витрачаючи чимало енергоресурсу.

осушувач

Порада 3. Рівень шуму

Важливий показник, якщо ви плануєте використовувати осушувач не лише у ванній кімнаті чи критому басейні, але й приміщеннях, призначених для відпочинку. Показник шуму вказаний у технічних описах до кожної моделі. На які параметри слід орієнтуватися?

Для порівняння: показники роботи середньостатистичного кондиціонера – це 35 дБ. А середній осушувач дає рівень шуму в межах 45-50 дБ.

До речі, чим потужніше осушувач, тим сильніше шум, який він створює. І це ще одна з причин, чому дуже важливо зробити максимально чіткий розрахунок продуктивності побутового осушувача.

Ідея 4. Відомі бренди

Осушувачі повітря – техніка, яка купується на тривалі роки. Аби вибрати дійсно якісного помічника для дому, варто звертати увагу на перевірених виробників з гарною репутацією. Для цього достатньо пошукати відгуки покупців на форумах чи в соцмережах.

осушувач

Порада 5. Додаткові параметри

Деякі моделі осушувачів можуть похвалитися своїми «фішками». Ці функції чи особливості конструкції значно покращують якість роботи або обслуговування техніки. На що можна звернути увагу при виборі?

  • Місткий бак. Великий об’єм важливий для осушувачів, які будуть стояти в підвалі, душевій, сауні, басейні.
  • Автозапуск. Важлива функція, якщо в приміщенні є перепади напруги. Осушувач буде самостійно перезапускатися й продовжувати працювати в заданому режимі.
  • Зйомний фільтр. Дуже зручний в експлуатації й чистці. Якщо регулярно промивати фільтр, то це продовжить термін служби техніки.

Читайте також