Головна Релакс 5 порад, як вдало обрати ліжко

5 порад, як вдало обрати ліжко

mamabook
58 Переглядів
постель

постель

Ліжко ж базовим меблевим елементом будь-якої спальні. Це повноцінне та багатофункціональне місце для сну й відпочинку, яке не здатні замінити навіть найсучасніші дивани. Лише ліжко може забезпечити здоровий і комфортний сон, але при цьому ще й додатково використовуватися як місце для складання постільного комплекту чи інших речей. Завдяки нехитрим засобам ці меблі навіть можна перетворити на зручну робочу зону. Наш сайт підкаже, яким повинно бути правильне ліжко.

Порада 1. На просторі не економлять

Одна з найпоширеніших помилок – це вибір невеликого ліжка, аби зекономити вільний простір у кімнаті. Але слід пам’ятати, що головне призначення спальні – саме відпочинок. Тому, обираючи між можливістю поставити широке зручне ліжко чи ще одну тумбочку – варто зробити вибір на користь місткого спального місця. Особливо вдалим рішенням для дітей-підлітків буде півтораспальні ліжка, великий вибір яких представлений на сайті https://eco-mebli.net/g9758659-pvtoraspaln-lzhka. Тільки так ви зможете забезпечити дитині повноцінний нічний відпочинок. А міцний сон – це запорука дитячого здоров’я.

інтер'єр

Порада 2. Вибір на користь багатофункціональності

Лаконічні моделі ліжко виглядають гарно. Але на практиці вони менш корисні, ніж ліжка з численними активними елементами: висувні ящики, відкриті бокові полички, які є частиною корпусу ліжка. Ці нюанси дозволяють чудово розвантажити частину шафи або й зовсім відмовитися від ідеї купувати комод. Чимало речей можна компактно складати саме в ліжко.

Порада 3. Екомеблі

В епоху синтетичних матеріалів дуже важливо обрати меблі для сну, які забезпечать здоров’я й безпеку. Звичайно ж, найбільш надійними є дерев’яні ліжка. Але дерево – дорогий матеріал, тому обирайте більш доступні, але гарні альтернативи. Це може бути ліжко з МДФ, із металевим каркасом. А от від дешевих моделей з ДСП потрібно відразу відмовитися. Цей матеріал містить токсичну формальдегідну смолу.

кровать

Порада 4. Подіум – безпрограшний матеріал

Якщо метраж ліжка дозволяє, то поставте в кімнаті ліжко на повноцінному подіумі. По-перше, це оригінальний дизайн-хід. По-друге, вдалий прийом, аби візуально відділити ліжко від інших зон у кімнаті. Хочете створити повноцінне захищене місце для відпочинку? Додайте до ліжка на подіумі легкий прозорий балдахін.

кровать

Порада 5. Декорування

Сучасні виробники створюють ліжка із величезним вибором конструкцій, кольорів, матеріалів і декор-елементів. У вас є можливість обрати меблі з оригінальною фактурою та використанням незвичних деталей. Наприклад, з ковкою та різьбою по дереву, з імітацією інкрустації та ліплення. Гарно виглядають деталі з плетеного ротангу чи бамбуковими вставками.

Читайте також