Головна Малюки 5 порад, як вдало обрати коляску для двійні

5 порад, як вдало обрати коляску для двійні

mamabook
34 Переглядів
коляска

коляскаПоява двох діток – завжди радість, але й подвійні клопоти для родини. Починаючи закуповувати базові дитячі товари, у батьків двійні виникає нерозуміння, як правильно обрати коляску для малюків. Адже до такого виду транспортного засобу є свої особливі вимоги. Що потрібно знати, обираючи цей товар? Пропонуємо вам цінні рекомендації, а також радимо переглянути великий вибір колясок для двійні на сайті https://stylus.ua/detskie-kolyaski/tip-kolyaski:kolyaska-dlya-dvoyni/. Дізнайтеся, що обов’язково потрібно враховувати при покупці.

Спосіб життя

Батькам слід оцінити рівень активності свого життя. Якщо ви плануєте відвідувати тематичні парки, торгово-розважальні центри, прогулюватися вулицями міста, то варто передбачити, що простору для коляски достатньо мало. Потрібна маневрена, компактна модель. З точки зору таких характеристик оптимальним варіантом для двійні буде тандем коляска по типу «парасолька». Вона гнучка на поворотах, не дуже важка, але зручна для перенесення.

Умови міста

Якщо ви живете у великому місті, то маєте підібрати коляску, що здатна рухатися по різних поверхнях. Це пісок, трава, земля, асфальт, слизька поверхня взимку. Забезпечити безпечне пересування здатні лише моделі, що відрізняються великими масивними колесами так званого «тракторного» типу.

коляска

Ширина ліфтових дверей

Це важливий нюанс, який часто ігнорують. І лише по факту купівлі коляски виявляється, що транспорт не влазить у ліфт. Особливо, якщо це старий багатоповерховий будинок. Тому спочатку рекомендується зробити замір вільного простору відчинених ліфтових дверей, а потім підібрати відповідну модель коляски для двійні, враховуючи ці показники.

Окрім ліфтів, є й інші пройми дверей, які можуть завдати незручності після купівлі товару. Тож загалом радимо зробити такі заміри:

  • ширина ліфтових дверей (у відчиненому стані);
  • двері в квартиру;
  • двері виходу з під’їзду;
  • ширина коридору, якщо він візуально вузький.

Блокування коліс

Обираючи коляску для двійні, надайте перевагу моделям із функцією переднього блокування коліс. Це дозволяє фіксувати поворот, утримуючи колеса в потрібному положенні. Заблоковані колеса роблять прохід по нерівних поверхнях більш безпечним і стабільним. А це вкрай важливо, коли у колясці двоє малюків – адже модель значно ширша та незручніша для керування, ніж звичайна коляска.

Підвіски

Практично всі коляски для діток-двійнят вже мають систему підвісок. Проте можливі й винятки. Що це за функціонал і яке його призначення? Система підвісок на колясці, як і в автомобілі, здатна якісно поглинати удари. Навіть прогулянки по рельєфній дорозі буде достатньо комфортною для малюків. Підвіски зменшуються тряску від камінців, ям, тому діти можуть спокійно продовжувати спати в такій колясці.

Читайте також