Головна Світ тата 5 порад, як вдало обрати чоловіче портмоне

5 порад, як вдало обрати чоловіче портмоне

mamabook
49 Переглядів
портмоне

портмоне

Чоловічий гардероб не відрізняється різноманіттям аксесуарів. Більшість представників сильної статі взагалі уникають використання цих елементів у своєму повсякденному образі. Проте є базові моделі, без яких неможливо обійтися. У переліку практичних і зручних варіантів – портмоне чоловіче. Що слід знати про нюанси його вибору, аби виріб прослужив вам не один рік?

Визначіться із призначенням

Від цього критерію залежить, яким буде дизайн виробу, його параметри та функціональність. Чоловічі портмоне умовно можна розділити на декілька видів:

  • З одним згинанням. Це стандартна та універсальна модель портмоне, яка складається з двох половинок. Відкривається аксесуар у вигляді книжки. Найчастіше у виробу горизонтальна орієнтація. Проте більш практичною вважається саме вертикальна форма – адже такий гаманець зручно носити у внутрішній кишені піджака.
  • З двома згинами. Також відкривається за принципом книжки, проте має три частини. Це більш функціональна модель, ніж класичне рішення з одним згинанням. Великий вибір дизайнів портмоне пропонує бренд Tony Perotti, який відрізняється якісним виготовленням аксесуарів та лаконічністю форм, елегантністю ліній.
  • Без згинів. Це вже фактично чоловічий гаманець. Купюри в ньому не згинаються, таке портмоне можна носити навіть у руці. Подібні моделі обирають поціновувачі трендів і оригінальних образів.
  • Для подорожей. Гаманці з численними внутрішніми перекидними відділами дозволяють носити чимало цінних речей: картки, ключі, гроші, документи. Дуже зручний органайзер для подорожей.

Надійність фіксації

Доцільно, аби сам гаманець чи його окремі відділи закривалися на блискавку, липучку чи кнопку. Це питання безпеки. Стандартні портмоне на одну секцію, на жаль, не відповідають цій вимозі.

Монохром

Традиційно чоловічі портмоне не відрізняються різноманіттям кольорів. Найбільш практичні рішення – це однотонні та темні моделі. Вони справді довговічні, оскільки на них малопомітні механічні пошкодження.

Аби монохромний гаманець не виглядав скоромно, подивіться на чоловічі портмоне Karya. Виробник пропонує лінійку гаманців із різноманітними фактурами. Одноколірні шкіряні портмоне можуть мати тиснення у вигляді смужок, крапель, крокодилячого рельєфу тощо. Також на сайті інтернет-магазину Koffer, окрім портмоне для чоловіків, ви можете обрати жіночі сумки та гаманці, валізи, рюкзаки, супутні дорожні аксесуари.

сорочка

Презентабельність

Оскільки якісне шкіряне портмоне може служити декілька десятиліть, то вибрати слід естетично привабливий аксесуар. Це повинна бути модель із лаконічним дизайном, надійним матеріалом, цікавою текстурою. Адже портмоне часто доводиться діставати під час ділових зустрічей та бізнес-переговорів. А гаманець для чоловіка, як і наручний годинник, вважається елементом соціального статусу.

Якість фурнітури

Важливий критерій вибору, який більшість покупців ігнорують. Блискавки та кнопки – не те, на чому слід економити. Адже при щоденному використанні портмоне саме ці частини виробу першими починають псуватися. З цієї ж причини не варто купувати відверто дешеві аксесуари.

Читайте також