Головна Дошкільнята 5 порад, як правильно виконати ремонт у дитячій

5 порад, як правильно виконати ремонт у дитячій

mamabook
120 Переглядів
інтер'єр

інтер'єр

Організація внутрішнього простору дитячої кімнати повинні враховувати не лише естетичні моменти. Адже спальня – не лише місце для гри та відпочинку. Кімната повинна бути безпечною зоною, яка враховує всі правила ергономіки та не передбачає жодних ризиків для малюка. Якщо ви вирішили зайнятися організацією дитячої спальні, то радимо скористатися послугами професійних виконавців. Зверніть увагу на сайт по ремонту квартир NewStroy. Ми ж дамо поради, які нюанси слід врахувати в дитячій кімнаті.

Порада 1. Екологічність і безпека

На ринку представлений величезний вибір будівельних та меблевих матеріалів. Проте більшість із них не відповідає санітарно-гігієнічним нормам для оформлення дитячого простору. Обирати слід лише варіанти, які є екологічно чистими, нетоксичними. Це матеріали, які не провокують алергічної реакції, приступів астми.

Найкращі матеріали для дитячої спальні:

  • Натуральне дерево (масив).
  • Високотехнологічний нетоксичний пластик.
  • Високоякісний МДФ.

Не можна обирати меблі з ДСП, оскільки вони містять формальдегіди та агресивні синтетичні смоли.

інтер'єр

Порада 2. Якісне виконання

Діти дуже активні в будь-якому віці. Вони не дбають про догляд та стан речей, тож ремонт слід робити якісно. Лише ремонтні роботи від професійних виконавців забезпечать довговічність приміщення. Будівельник по ремонтам квартир Олексій Дмитрович виконує якісне оформлення дитячої кімнати. Це можливість оформити спальню для дитини швидко та якісно.

стіл

Порада 3. Зонування

Дитяча спальня має свої особливості. Цей простір повинен бути багатофункціональним, а не розрахованим не лише на сон. Окрім зони для відпочинку, у спальні слід передбачити повноцінне робоче місце, ігровий комплекс і навіть спортивний куточок.

ремонт

Порада 4. Місця для зберігання

Іграшки, книжки, настільні ігри, шкільне приладдя, одяг – усе це потребує великої кількості місць для зберігання. Заздалегідь слід передбачити численні настінні полички та ніши. Обирайте для дитячої ліжко, в якому також є висувні шухлядки. Якщо діток у кімнаті двоє, то чудово підійде двоповерхове ліжко, об’єднане з невеликою шафою.

шпалери

Порада 5. Кольорова гама

Колір дуже впливає на наш емоційний стан. У випадку з оформленням дитячої спальні варто вибирати спокійну пастельну гаму. Кольоровими можуть бути окремі елементи й зони, проте в цілому кімната повинна налаштовувати на спокій.

Читайте також