Головна Краса 5 порад, як правильно вибрати косметику для догляду за шкірою

5 порад, як правильно вибрати косметику для догляду за шкірою

mamabook
129 Переглядів
сироватка

сироваткаМолода, здорова та гарна шкіра – результат комплексного догляду. Шкіра потребує внутрішнього живлення у вигляді достатньої кількості води та повноцінного раціону, наповненого необхідними нутрієнтами. Проте цього недостатньо, якщо не відбувається якісного очищення, зволоження й тонізації ззовні. Як обрати косметичні засоби, які повністю відповідатимуть потребами саме вашої шкіри? І на що звертати увагу в першу чергу?

Порада 1. Унікальні сучасні формули

Сучасна косметологія розвивається стрімкими кроками. І варто відслідковувати основні тенденції, аби знати про нові ефективні компоненти. Приклад якісного продукту з інноваційним компонентом – це українська косметика Vitaminclub. Розробники косметичних засобів використали в своїй формулі фулеренову воду.

Які переваги фулерену:

  • Потужний антиоксидант, який у десятки рази сильніше, ніж традиційний вітамін С.
  • Ефективно призупиняє та відстрочує процес старіння.
  • Може застосовуватися для боротьби з вугрями, шкірними висипами.
  • Покращує тургор шкіри.
  • Висвітлює шкіру при проблемі гіперпігментації.

Порада 2. Натуральний склад

Часи косметики з силіконами чи бентонітом уже минули. Не слід орієнтуватися на мас-маркет. Популярні бренди, звісно, обіцяють чудові результати за невисоку ціну. Проте низькоякісний і небезпечний склад косметики дає нетривалий тимчасовий ефект. Після якого на вас чекає ще гірший стан шкіри, ніж до початку користування косметикою з синтетичним складом. Зробіть свій вибір на органічну продукцію – і тільки так ви зможете забезпечити природний догляд за шкірою.

Порада 3. Вивчайте упаковку

Не достатньо знати перелік шкідливих компонентів у складі косметичних засобів. Ще слід вміти розпізнавати, чи буде ця натуральна косметика корисною та ефективною саме у вашому випадку. Що слід знати про особливості маркування? Що всі інгредієнти вказані в порядку їхнього спадання. Тож якщо заявлені фруктові кислоти чи пептиди стоять останніми в переліку, то ефективність таких засобів фактично нульова.

Порада 4. За віком

Чимало жінок намагаються діяти на випередження. І в 35 років активно використовують засоби проти старіння шкіри, що позиціонуються як 45+. Повірте, у цьому випадку ви собі лише шкодите. Виробники дійсно розробляють продукцію і урахуванням вікових особливостей шкіри. Тож обов’язково враховуйте цей показник при виборі.

клімакс

Порада 5. Ефект синергії

Якщо ви обираєте різні засоби для шкіри, то варто зробити це в межах однієї лінійки. Тобто і сироватка, і крем, і лосьйон одного виробника. Формули косметики розроблені таким чином, що засоби підсилюють дію одне одного. І ефект від лінійки одного бренду в рази сильніше, ніж ви намагалися б поєднати продукцію різних виробників.

Читайте також