Головна Здоров'я 5 порад, як правильно підібрати кольорові лінзи

5 порад, як правильно підібрати кольорові лінзи

mamabook
26 Переглядів
линзы

линзыКардинальна зміна іміджу асоціюється не лише із новою зачіскою, тотальним оновленням гардеробу чи збільшенням губ. Сьогодні все більше можливостей змінювати деталі, але робити це максимально природним способом. Приклад тому – кольорові лінзи для очей. Їхня різноманітність дозволяє суттєво змінювати зовнішній вигляд очей. З їхньою допомогою можна не лише добитися виразного відтінку, але й змінити очі з карих на блакитні. Величезний вибір контактних лінз, зокрема й кольорових, представлений на сайті інтернет-магазину https://dostavkalinz.com.ua/categories/kontaktnye-linzy/. Ми ж дамо підказки, як грамотно обирати лінзи.

Порада 1. Сертифікований товар

Кон’юнктивіти, погіршення зору, алергічні реакції – мінімум проблем, які може спровокувати носіння низькоякісних лінз. Тому обирати таку групу товарі потрібно виключно в спеціалізованих точках продажу. Окрім сертифікатів на продукцію, у таких магазинах є професійні консультанти, програми лояльності для постійних клієнтів, великий вибір виробників.

Порада 2. Ступінь зміни

Визначіться чітко, який колір очей ви хочете отримати. Від цього показника залежить тип лінз, який вам слід обрати. Наприклад, лінзи з відтінками – дуже природний варіант. Вони відтіняють ваш натуральний колір очей, роблять його більш виразним і можуть скорегувати в більш світлий чи темний відтінок. Якщо ж ви хочете кардинально змінити колір райдужної оболонки, то потрібні повноцінні кольорові лінзи. Насичений пігмент у їхньому складі дозволяє людям із темними очима стати власниками сіро-блакитних. Або ж, навпаки, світлі очі зроблять виразними темними.

линза

Порада 3. Аби не нашкодити

Не всі види кольорових лінз безпечні для використання. Деякі з них орієнтовані лише для тимчасового застосування, приміром, на святі, під час фотосесії. Це так звані карнавальні лінзи. Ви здивуєтеся, але вони дають можливість не лише змінити колір райдужки, але й отримати око з особливим дизайн-ефектом. Приміром, імітувати око ящірки, вампіра, кішки. На карнавальних лінзах можуть бути навіть малюнки: замість зіниці – зірочка чи сердечко.

Порада 4. Контрольний огляд

Не варто обирати кольорові лінзи самостійно у випадку, коли у вас уже є порушення зору. Або ж зовсім немає досвіду використання. Рекомендується зробити підбір у лікаря-офтальмолога. Також експерт пояснить, які види кольорових лінз існують, у чому їхня відмінність, які з них можна носити на постійній основі, а які – не довше 1 дня.

зір

Порада 5. Одноденні чи багаторазові?

Як і корекційні лінзи для зору, кольорові також ділять на два види з урахуванням їхньої тривалості застосування. Одні є одноразовими та не призначені для носіння понад одну добу, інші – багаторазові та можуть очищуватися. У такому випадку варто керуватися принципом, як часто ви плануєте використовувати кольорові лінзи. Також не варто порушувати інструкцію та носити лінзи частіше одного разу, якщо вони розраховані лише на одне застосування.

Читайте також