Головна Релакс 5 порад, як правильно обирати підліткові шапки

5 порад, як правильно обирати підліткові шапки

mamabook
18 Переглядів
зима

зимаДіти-підлітки вже дуже вимогливі до зовнішнього вигляду речей. Якщо в дитинстві вибір шапки зводився до критерію тепла й комфорту, то в більш дорослому віці доведеться враховувати чимало інших нюансів. Наші рекомендації допоможуть батькам зробити вдалу покупку.

Порада 1. Натуральний склад

Це головна і найважливіша вимога. Виріб контактує із волоссям і шкірою голови. Тому матеріал повинен бути натурального походження. У складі виробів для дітей-підлітків припустима невелика кількість синтетичних волокон – шапки дитячі можуть містити на більше 30% таких елементів. Завдяки цьому шапки більш практичні, довговічні, дуже добре тягнуться.

Чому в складі матеріалу повинен домінувати натуральний трикотаж:

  • виріб не створює статику на волоссі;
  • чим більше синтетики в складі – тим холодніша шапка;
  • натуральний матеріал не провокує подразнення на шкірі.

зима

Порада 2. Якість виробу

Зазвичай підліткові шапки виготовляються з трикотажу машинним способом. В’язка повинна бути міцною, а шви – якісними. Такий виріб не розходиться, добре витримує часте прання. І шапка прослужить дитині не один рік.

Порада 3. Універсальна палітра

Найкраще обирати монохромні темні вироби. Шапки яскравих кольорів, звичайно ж, виглядають оригінально та привабливо. Проте такий виріб не є універсальним, адже не поєднується із будь-яким видом верхнього одягу чи взуття.

Порада 4. Трендова модель

Для підлітків – и хлопчиків, і дівчаток – важливе питання стилю. Обирати доречно шапку з популярними написами, логотипами чи зображеннями. Купуючи речі для підлітка, обов’язково варто порадитися з дитиною заздалегідь.

Порада 5. Доступність

Шапка – не той вид виробу, на який варто витрачати багато грошей. Трикотаж сьогодні коштує недорого, а будь-які декоративні елементи чи наявність хутра буде зайвим та невиправдано дорогим. Навіть мінімалістична шапка може виглядати гарно.

Читайте також