Головна Релакс 5 порад, як обрати ідеальну ванну

5 порад, як обрати ідеальну ванну

mamabook
18 Переглядів
ванна

ваннаДушова кабінка не здатна замінити повноцінну ванну. Це ідеальне місце для релаксу та проведення лікувальних гідропроцедур. Тож при виборі виробу варто враховувати відразу декілька показників, щоб ванна дійсно була комфортною та підходила для всіх членів родини. Величезний вибір ванн провідних виробників представлений на сайті інтернет-магазину «Рона». Переглянути каталог можна за адресою https://rona.ua/ru/catalog/vanni. Дізнайтеся, які нюанси визначають правильний вибір ванни.

Порада 1. Висота

Оптимальна висота ванни складає 65-70 см від рівня підлоги. Важливо, що цей показник вважається «сімейним», тому що є універсальним. Такою ванною зможуть користуватися і дорослі, і діти, й підлітки.

Порада 2. Глибина

Оптимальна глибина виробу – це 50-60 см. Вираховується від дна чаші до зливного отвору. Якщо ванна буде мати меншу глибину, то рівень води може не повністю покривати тіло в лежачому стані. А ванна, яка значно глибша оптимального показника, змушує людину напружувати шию та постійно тримати голову над водою.

ванна

Порада 3. Ширина

Оптимальна ширина ванни – це 75-80 см. Проте цей показник більше залежить від зросту та комплектації членів родини. Якщо у більшості схильність до зайвої ваги, то ванна потрібна значно ширша – навіть до 100-110 см.

Порада 4. Довжина

Оптимальна довжина виробу – це 150-180 см. Багато залежить від конкретної моделі сантехніки та зросту членів родини.

Що стосується конфігурації ванни, то при наявності в її конструкції зони під голову, для людини із зростом у 180 см підійде ванна довжиною в 165-170 см.

Якщо ж зона під голову відсутня (моделі економ-варіантів), то для людини зі зростом у 180 см підбирається ванна чітко за його параметрами – тобто 180 см.

щетка

Порада 5. Форма

Класичне рішення – це поздовжня ванна. Вона ідеально стає між двома стінками кімнати та найбільш комфортна. Кутові ванни орієнтовані на компактне розміщення та економію простору. Проте сучасні акрилові ванни відрізняються різноманітністю моделей – обирати можна незвичні рішення, що стануть оригінальними об’єктами в інтер’єрі кімнати. Обираючи круглі, овальні чи прямокутні ванни, враховуйте метраж та планування приміщення.

Читайте також