Головна Дошкільнята 5 порад батькам, як вдало вибрати дитячі кросівки

5 порад батькам, як вдало вибрати дитячі кросівки

mamabook
61 Переглядів
кроссовки

кроссовкиКросівки – базове взуття в дитячому гардеробі. Як і з будь-яким іншим видом взуття, від його якості залежить здоров’я дитини. З перших кроків малюка слід забезпечити анатомічно правильними моделями, що чітко будуть повторювати стопу дитини, враховувати особливості її росту та не провокувати патологій опорно-рухового апарату. Адже неправильно підібране взуття ще з дитинства стає причиною викривлених ніг, посиленої ротації тазостегнових суглобів, проявів плоскої стопи і навіть сколіозу. Вибрати якісні й стильні кросівки для хлопчиків ви можете на сайті https://shara-plus.com/catalog/235-krossovki. Ми ж підкажемо, на що слід звернути увагу, аби взуття для дитини було дійсно безпечним.

Якісний товар

Не ігноруйте питання вартості взуття для дитини. Дешеві моделі сумнівних виробників – це загроза дитячому здоров’ю. Як і будь-які інші якісні товари і для дітей, і для дорослих повинні мати відповідно ціну.

Не можна на виріст

Купівля на виріст може стосуватися лише дитячого одягу. Але у випадку із взуттям це категорично протипоказано. Дитячі кросівки повинні ідеально відповідати розміру стопи. Якщо взуття буде більше, ніж необхідно, відбудеться неправильний перерозподіл ваги тіла. А це і стає причиною неадекватних навантажень та початком викривлень кінцівок.

обувь

Актуальний розмір

Дитяча стопа росте дуже стрімко. Навіть якщо ви 3 тижні тому купували взуття – вже зараз старі заміри неактуальні. Дитина з легкістю може змінити дві пари взуття за один сезон, оскільки встигає з них вирости. Тому перед кожною купівлею робіть нові заміри стопи.

Заміряйте стоячи

Чимало батьків припускається поширеної помилки – вимірюють стопу малюка у розслабленому стані, наприклад, коли він спить. Правильно зробити заміри, коли дитини стоїть на рівній поверхні. І ніжки повинні бути босими – навіть без шкарпеток.

обувь

Заміри двох ніг

Ви здивуєтеся, але в нашому організмі немає нічого симетричного. Підбираючи кросівки, вимірюйте обидві стопи малюка. Нерідко показники відрізняються в декілька міліметрів. Для дорослої людини це непомітно. Але у випадку з дитиною така різниця – майже на цілий розмір взуття. Орієнтуйтеся при купівлі на більш довгу стопу.

Читайте також