Головна Краса 5 популярних запитань та відповідей при акне

5 популярних запитань та відповідей при акне

mamabook
44 Переглядів
родимка

родимкаАкне – захворювання, пов’язане із виділенням шкірного сала, збільшенням та закупоренням сальних залоз. У тому місці шкіри, де це відбувається, розпочинається активне розмноження патогенних бактерій. Вони провокують запалення й розвиток вугрів. Найчастіше акне вражає шкіру обличчя, проте вугрі можуть покривати й верхні відділи спини, грудної клітки, рідше- шкіру плечей та передпліччя.

Із якими проблемами найчастіше зіштовхуються люди з вугревими висипами? Пропонуємо підбірку відповідей на популярні запитання.

Чи може акне спровокувати неправильний догляд за шкірою?

Дуже важливо правильно підібрати засоби базового догляду за шкірою. Не можна мити обличчя милом та іншими лужними засобами, оскільки вони пересушують шкіру – зневоднюють та знежирюють. Аби захистити себе та відновити бар’єрні властивості, шкіра ще сильніше починає продукувати шкірне сало, поглиблюючи прояви хвороби. До таких наслідків призводить і використання для очищення шкіри спиртових розчинів і лосьйонів.

Які причини розвитку акне?

Окрім неправильно підібраної косметики для догляду, появу вугрів можуть провокувати інші фактори. І зазвичай це комплексна проблема.

Причини акне:

  • Неправильний догляд за шкірою.
  • Родинна схильність до вугрів.
  • Проблеми з ендокринною системою.
  • Порушення в роботі шлунково-кишкового тракту.
  • Куріння.
  • Хронічний стрес.

маска

Яка дієта при акне?

Існують певні рекомендації для людей із акне. При виключенні деяких продуктів спостерігається нормалізація гормонального фону чи роботи кишечнику, тому вугрі зменшуються чи зникають.

Вам слід відмовитися від алкоголю, простих вуглеводів (макарони, білий рис, цукор, мед, випічка), шоколаду, кави, жирної смаженої їжі. Також певні дослідження доводять, що акне посилюють молочні продукти.

Чи можна засмагати при акне?

Перший ефект від засмаги чи відвідування солярію справді здається позитивним: ультрафіолет має бактерицидні властивості. Але засмага є агресивною процедурою для шкіри, що провокує її постійні опіки та травмування. Аби захистися, шкіри збільшить щільність рогового шару, після чого посилиться виділення шкірного сала та поява вугрів.

Як лікувати акне?

Не існує єдиної схеми лікування, тому варто звернутися до дерматолога-косметолога. Лікар проведе якісну діагностику та призначить курс лікування, що оптимальний у вашому випадку.

Що призначає спеціаліст:

  • Перелік аналізів, які допоможуть визначити причини акне.
  • За необхідності – підбір препаратів для внутрішнього прийому.
  • Розроблення програми очищення та регенерації шкіри при акне (великий перелік косметологічних процедур).
  • Допоможе скорегувати раціон.

Читайте також