Головна Краса 5 популярних запитань і відповідей про лазерну епіляцію

5 популярних запитань і відповідей про лазерну епіляцію

mamabook
93 Переглядів
епіляція

епіляціяЛазерна епіляція – одна з найпопулярніших процедур у сучасній косметології та медицині. Спектр застосування лазеру дуже великий: від рішення естетичних проблем до лікування багатьох захворювань. Саме тому на тему застосування лазеру існує чимало міфів і помилкових думок. Експерти центру «Авантаж» дають чіткі рекомендації та відповіді на численні запитання. Дізнатися детально про вартість послуг та адресу косметологічного центру ви можете на сайті https://avantage.lviv.ua/lazerni-tehnologiyi/lazerna-epilyaciya/. Також радимо дізнатися важливі моменти про процедуру лазерної епіляції.

Чи підходить лазерна епіляція для світлої шкіри?

Існує думка, що лазер здатен впливати лише на темне волосся. Дійсно, раніше апарати для лазерної епіляції були менш потужними та чутливими. Але сьогодні ця процедура – сучасна й ефективна, тому лише незначний відсоток волосинок досі не піддається маніпуляції. Загалом лазерна епіляція має безліч переваг:

  • Можливість позбутися від волосся будь-якої товщини за умови наявності в ньому хоча б незначної кількості пігменту.
  • Епіляція виконується на будь-якому типі шкіри.
  • Засмага не погіршує і не впливає на якість самої процедури.
  • Окрім волосинок над губами або щоках, можна виконувати навіть корекцію брів.
Чи можна застосовувати знеболюючі засоби при лазерній епіляції?

Асоціації з болем під час процедури, напевно, залишилися в жінок, які застали роботу апаратів старого покоління. Сьогодні сучасні апарати мають системи охолодження, які максимально зменшують больові відчуття під час процедури. Але якщо у вас підвищена чутливість і ви не хочете терпіти, то за 30-60 хвилин до початку процедури ви можете обробити зону знеболюючим кремом. Наприклад, «Емла». Для більшої ефективності зверху шкіру слід покрити харчовою плівкою.

лазер

Як часто потрібно робити епіляцію?

Лазерний спосіб видалення волосся не даремно настільки популярний. Лазерна епіляція знадобиться лише перші декілька місяців, коли ви будете проходити курс видалення волосся. У подальшому достатньо записуватися на процедуру 1-2 рази на рік – для підтримання ефекту. У вас будуть з’являтися поодинокі волосинки. Загалом лазер видаляє волосся назавжди.

Чи можна використовувати лазерну терапію при гіпертрихозі?

Так, можливо. Чимало людей вважає, що видалення волосся за допомогою лазера можливо лише в зоні під руками, бікіні, на ногах. Насправді оброблення можна проводити на будь-якій частині тіла. І лікування гіпертрихозу, коли волосся з’являється в невластивих для нашого тіла зонах, також дуже ефективне. Лазерне видалення рекомендоване і при надмірному рості волоссі, і при схильності до вростання волосинок.

Як ще застосовується лікування лазером?

Ще одна популярна процедура із застосування лазера – це видалення врослого нігтя. Терапія дуже доступна й ефективна. Ніготь провокує постійні больові відчуття, дискомфорт під час ходьби. З часом ця проблема лише посилюється. Перевага лазерного лікування в тому, що можна впливати виключно на уражену ділянку нігтьової пластинки.

Читайте також