Головна Малюки 5 підказок батькам, як вдало обрати дитячу коляску

5 підказок батькам, як вдало обрати дитячу коляску

mamabook
48 Переглядів
коляска

коляскаДитяча коляска – один із головних товарів у переліку базових покупок для новонародженого малюка. Колясці неможливо знайти альтернативу, оскільки вона буде присутньою в житті дитини найближчі мінімум 4 роки. От і не дивно, що обирати коляски слід з особливою ретельністю та знанням важливих нюансів. Великий вибір якісних та сучасних моделей різних вікових груп пропонує інтернет-магазин Avtokids. Також на цьому сайті можна купити автокрісло. Ми ж дамо вам корисні поради, як не помилитися із покупкою коляски.

Підказка 1. Вдалий тип коляски

Визначившись із бюджетом, який родина може виділити на коляску, ви вже значно звужує коло пошуку та можете обирати серед конкретних типів моделей. Якщо у вас є фінансова можливість купувати нову коляску по мірі зростання малюка, то першою покупкою повинна стати люлька. Але якщо ви не готові до таких витрат, то вам варто надати перевагу коляскам-трансформерам чи універсальним моделям.

Чим відрізняються різни види колясок:

  • Люлька. Призначена для малюків, тобто для новонароджених. У цій колясці все передбачено для комфортного сну на свіжому повітрі. Такий тип колясок максимально захищений від вітру, дощу, вуличного шуму та пилу. У люльці малюку не загрожує продування. Такі коляски можна колихати, як дитячі ліжечка. У них передбачені зручні регулятори положення малюка. Купити дитячу коляску у вигляді люльки можна для малюків від народження до 6 місяців.
  • Трансформери. Справедливо вважаються найуніверсальнішими моделями. Ці коляски розраховані й на прогулянку, і на сон на вулиці. На відміну від люльки, яку слід змінити вже у шестимісячному віці, трансформери підходять для більш тривалої експлуатації – до моменту, коли малюк не почне впевнено сідати самостійно.
  • Коляски для прогулянок. Підходять для грудничків і малюків доросліше року. Це компактний варіант для дитини, яка впевнено сидить сама. За рахунок того, що коляска для прогулянок гарно відкриває краєвид, дитині завжди цікаво в ній знаходитися та роздивлятися все навколо.
  • Тростинки – це коляски із найбільш мобільними конструкціями. Вони важать мало, легко складаються, ідеально підходять для подорожей та транспортування в автомобілі.
  • Універсальні моделі передбачають додаткові можливості, за рахунок чого є багатофункціональними колясками. Наприклад, до них можна прикріпити кошик чи спеціальне сидіння для прогулянок.

Усі описані види колясок різних компаній-виробників пропонує відомий дитячий магазин колясок Avtokids.

коляска

Підказка 2. Правильний розмір

Ця порада дуже важлива. Мешканцям більш старих багатоповерхових будинків рекомендується зробити заміри ширини дверей у ліфті. Нерідко після покупки виявляється, що коляска значно ширша і не може заїхати до ліфта. Її доводиться щоразу складати. Або самостійно тягнути сходами. Врахуйте, що тримати в руках доведеться і коляску, і малюка.

Підказка 3. Можливості коліс

Від масивності коліс залежить якість поїздки, маневреність коляски. Навіть якщо модель легка та компактна, колеса повинні бути стійкими, великих розмірів. Вони не лише забезпечують чудову амортизацію, але й дають можливість пересуватися по різних типах місцевості – асфальт, трава, гравій, пісок, лід.

коляска

Підказка 4. Гальма

У колясках передбачена спеціальна трубка. Вона відповідає за процес гальмування та здатна блокувати обидва колеса. І це питання не лише зручності, але й безпеки. Також можна підібрати коляску, у якої фіксуються колеса окремо. Вам варто спробувати ще в магазині, якою моделлю легше керувати.

Підказка 5. Перекидна ручка

Дуже важливий елемент, який забов’язаний бути в зручній та практичній колясці. Така ручка дає можливість змінювати напрямок руху. Тому в будь-який момент малюка можна розвернути обличчя до себе чи, навпаки, спинкою.

Читайте також