Головна Релакс 5 переваг ремонту пральної машинки в «Просто-Сервіс»

5 переваг ремонту пральної машинки в «Просто-Сервіс»

mamabook
29 Переглядів
пральна машина

пральна машинаПральна машинка – головний помічник у домі. Чимало сімей користуються цим видом техніки щоденно. А якщо в домі є маленькі діти, то машинка отримує подвійне навантаження. От і не дивно, що вже через 3-4 роки з моменту покупки та активної експлуатації прилад може мати перші поломки. Коли ця техніка виходить з ладу, то це завжди затратно для сімейного бюджету. Адже нова пральна машинка – занадто серйозне випробування для сімейного бюджету. Проте не поспішає міняти стару модель на нову, адже в більшості випадків можна обійтися швидким та відносно незатратним ремонтом. На сайті https://remont-brovary.com.ua/remont-stiralnyx-mashin-brovary/ ви можете замовити послуги з ремонту пральних машин у Броварах. Дізнайтеся, чому варто звертатися саме в компанію «Просто-Сервіс».

Великий перелік послуг

Майстри «Просто-Сервіс» спеціалізуються на діагностиці та усуненні недоліків у роботі пральних машинок. Головна перевага компанії – це штат висококваліфікованих спеціалістів. Вони не лише добре знаються на техніці топових сучасних виробників, але й можуть якісно полагодити навіть машинки старого зразка. Також майстри виконують заміну комплектуючих моделей великої кількості брендів, що представлені на нашому ринку.

Найчастіші причини виклику майстрів «Просто-Сервіс»:

  • протікання машинки;
  • не відбувається нагріву води;
  • під час роботи машинка почала видавати сторонні шуми, голосно працювати;
  • не зливає воду після завершення циклу прання;
  • дверцята не блокуються перед запуском роботи;
  • машинка перестала полоскати речі;
  • електронне табло не світиться або ж відображає різні помилки.

Доступна вартість

Якщо порівнювати ціни на послуги компанії «Просто-Сервіс» із конкурентами на ринку, то цей показник не вище середнього. Отже, вартість ремонту пральної машинки чи будь-якої іншої побутової техніки буде завжди вигідною клієнтам. Ремонтуйте прилади, не переплачуючи за послуги.

Швидкий ремонт

У більшості випадків діагностика і ремонт пральної машинки відбуваються на місці, у день виклику майстра. Оскільки спеціалісти мають багаторічний досвід, то вони чудово орієнтуються в різних видах поломок та швидко усуваються несправності.

газовий котел

Гарантія на ремонт

Скориставшись послугами компанії «Просто-Сервіс», клієнти отримують гарантії на виконані ремонтні роботи. Тривалість гарантійного обслуговування – півроку. Якщо протягом 6 місяців з моменту ремонту та сама проблема в роботі техніки виникне повторне, то її усунуть безкоштовно.

Будь-які виробники

Спеціалісти «Просто-Сервіс» мають досвід ремонту техніки різних виробників. Вони беруться за роботу різного рівня складності, тож гарантовано зможуть відремонтувати пральну машинку будь-якого виробництва.

Читайте також