Головна Релакс 5 переваг навчання в автошколі онлайн

5 переваг навчання в автошколі онлайн

mamabook
33 Переглядів
робота

робота

Підготовка майбутніх водіїв передбачає два базові етапи. Це теоретичне вивчення матеріалу та навчання на практиці – безпосередньо за кермом авто та в супроводі досвідченого інструктора. За статистикою, переважна більшість українців навчаються водити машину вже в свідомому та дорослому віці – зазвичай після 25 років. Тож дуже складно на той момент знайти достатньо вільного часу, аби поєднувати роботу, сімейні справи та навчання в автошколі. Суттєво заощадити час допоможе Автошкола Онлайн – ви з легкістю та комфортом можете засвоїти теоретичний блок дистанційно.

Чому варто обрати навчання в автошколі «Жайворонок»?

Якісне засвоєння матеріалів

Весь процес онлайн-навчання відбувається у зручному форматі – це живе спілкування через популярну платформу ZOOM. Враховуючи ритм сучасного життя та обставини, учням не завжди вдається бути присутніми на всіх лекціях із викладачами. Тож в автошколі передбачений запис уроків, які можна переглядати повторно необхідну кількість разів. Доступ до лекцій допомагає вчасно нагадати потрібну інформацію, самостійно повторити весь пройдений матеріал курсу.

Без локальної прив’язки

«Жайворонок» – це київська автошкола. Проте теоретичний блок знань можна проходити дистанційно з будь-якого міста та навіть країни. Ви тимчасово виїхали чи перебуваєте у відрядженні? Відпочиваєте чи знаходитеся вдома за станом здоров’я? Продовжуйте своє навчання в режимі нон-стоп у комфортних для себе умовах.

Для дистанційного навчання потрібно мінімум умов: лише персональний гаджет та підключення до інтернету. Навчатися учні можуть з мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків, стаціонарних комп’ютерів.

Доступність навчання

На сайті автошколи https://cool-drive.kiev.ua/uk/cina/ ви можете переглянути актуальну вартість навчання. А саме – дізнатися ціни за онлайн-курс, уроки водіння з інструктором та вартість за оформлення документів школи водіння. Переконайтеся, що вартість не перевищує середній по Києву прайс.

Хто може отримати знижки на навчання в автошколі «Жайворонок»:

  • сім’ї, у яких навчання проходить 2 або більше особи;
  • представники ЗСУ;
  • перші 2 заняття в онлайн-режимі – безкоштовні.

таксі

Чудові показники учнів

Школа «Жайворонок» відрізняється високою ефективністю та якістю навчального процесу. Серед її учнів один із найкращих показників по результатах складання іспитів на водіння в ТСЦ МВС. Важливо, що онлайн-навчання відбувається в групах. Проте це не виключає індивідуального підходу. Якщо учень пропустив лекцію або не зміг розібратися з темою, то йому додатково допоможуть викладачі в персональному режимі.

Домашні завдання

Ще одна причина успішного складання іспитів – це систематичне виконання домашніх завдань. Вони не потребують багато часу на виконання, але розроблені на основі кожної нової лекції. Це чудова можливість покрокового освоїти та повторити весь матеріал протягом курсу.

Читайте також