Головна Релакс 5 переваг друку на склі

5 переваг друку на склі

mamabook
54 Переглядів
картина

шафаСучасні технології дозволяють швидко та якісно наносити будь-які зображення на скляні поверхні. До появи УФ-друку написи чи малюнки на склі були результатом складної та дорогої роботі. Нерідко можна було виконати певні завдання лише вручну – кропіткою працею. Із появою нової технології нанесення зображень на скляні поверхні стала доступною і дуже популярною послугою. Більш детально ви можете ознайомитися на https://www.decorprint-uv.com.ua/article-druk-na-skli. Ми ж назвемо головні переваги цієї методики.

5 причин використовувати УФ-друк на склі

Дуже стійке зображення

Нанесені візерунки методом ультрафіолетового друку зберігають свою стійкість багато років. Вони не вигорають на сонці, термостійкі. Такі поверхні можна сміливо мити.

Широкий спектр застосування

Саме завдяки стійкості й довговічності зображень є можливість застосовувати УФ-друк із різною метою:

  • Для створення сувенірної продукції (склянки, дощечки, картини).
  • Для декорування інтер’єрів (художні панно, вітражі, фасади меблів).
  • Для інформування клієнтів (написи на підсвічуваних бордах, скляних дверях).
  • Для ергономіки простору (офісні перегородки).

Різні кольори

Помилково вважати, що УФ-друк має якісь обмеження при виборі палітри. Наносити зображення таким методом можна навіть білою фарбою. Це також знано розширює спектр застосування технології.

картина

Будь-яка поверхня

Скляна поверхня може відрізнятися за текстурою й кольором. УФ-друк дає можливість виконувати зображення чи написи не лише на гладенькому склі, але й рельєфному. Також обрати можна скло різного кольору – від прозорого до темного. Більше того, друк можна виконувати з двох сторін, що дуже зручно та економно для рекламної продукції.

Стійкість до різних погодних умов

УФ-друк дозволяє створити скляні поверхні з написами, які потім будуть використовуватися для зовнішньої реклами. Зображення на склі настільки міцні, що бездоганно витримують дощ, сніг, температурні перепади.

Читайте також