Головна Дошкільнята 5 оригінальних технік малювання з дітьми: інструкції та фото

5 оригінальних технік малювання з дітьми: інструкції та фото

mamabook
11587 Переглядів
малювання

Після цієї підбірки з нестандартними методами нанесення фарби вже жодна дитина не зможе сказати, що вона не вміє малювати. Адже для створення справжніх шедеврів потрібно трішки креативності та незвичних засобів. Наш сайт Mamabook пропонує запастися виделками, ватними паличками, коктейльними трубочками, фруктами, овочами та приступити до творчої роботи.

1. Малювання коктейльними трубочками

Знайдіть шаблони кумедних облич та роздрукуйте. Запропонуйте дитині доповнити малюнок. Можна зробити густе ви курчаве волосся, довге чи коротке, різнокольорове. Для малювання найкраще підійде акварель. Аби розпочати малювати, потрібно крапну декільки крапель коло голови. Попросіть дитину роздути фарбу за допомогою трубочки. Такою технікою можна виконувати безліч цікавих робіт на будь-яку тематику.

малювання


2. Малювання ватними паличками

Просто замініть пензлики для фарби звичайними вушними паличками – і ви здивуєтеся, які складні малюнки зможуть зробити навіть дошкільнята.

малювання

 


3. Абстрактне малювання

Вичавіть фарби з тюбиків різного кольору на початок аркушу паперу. Також підійде густа гуаш. Покрийте папір харчовою плівкою, після чого дайте можливість дитині розкатати фарбу. Малюк отримає дуже оригінальні різнобарвні візерунки.

малювання


4. Малювання штампами

Не обов’язково мати готові штампи, трафарети для малювання. Розріжте яблуко чи лимон, дайте дитині мокнути у фарбу та на власний розсуд залишити сліди на папері.

малювання
малювання


5. Малювання долоньками

Ось такі кумедні малюнки можна створити, якщо обводити по контуру дитячу долоньку.

малювання

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 5 оригінальних ідей: розвиваючі іграшки з природних матеріалів для дітей від 3 до 6 років

плашка

Читайте також