Головна Школярі 5 найкращих сайтів з тестами на знання української мови

5 найкращих сайтів з тестами на знання української мови

mamabook
10042 Переглядів
тести з української мови

тести з української мови

Розширювати словниковий запас, вдосконалювати ти поглиблювати знання рідної мови – не лише завдання учасників ЗНО чи решти школярів. Про чистоту мовлення повинен дбати кожен з нас. Сайт Mamabook підготував підбірку з 5 безкоштовних сервісів, де можна час від часу перевіряти себе. Це тести з української мови, представлені в різних форматах.

Онлайн-тест на знання державної мови

Це великий тест на 150 запитань, орієнтований на держслужбовців. Акцент зроблений на правописі слів, лексиці, а також застосування офіційно-ділового стилю. Перевірте, наскільки легко ви зможете спілкуватися в установах.

Тренажер з правопису української мови

Чудовий спосіб вдосконалити правописні навики. Тренажер перевірить не лише володіння українською мовою, але й ваш рівень грамотності. Перевіряти себе можна по різних темах, наприклад, вживання м’якого знака, апострофа, звертання, тире в простому реченні тощо. Усі завдання онлайн-тренажера зручно поділені на розділи мовознавства. Тренажер проштудіює вас по всьому правопису. Це зручний спосіб підготовки до ДПА, ЗНО, адже ви не упустите жодної шкільної теми.

 

Тест словникового запасу

Багатство ти синонімічність української мови вражає. Хочете перевірити, наскільки великий ваш особистий лексичний запас? Пройдіть цей цікавий тест на 50 запитань. Вам доведеться згадати про синоніми, антоніми, власне українську лексику та значення складних слів іншомовного походження.

Підготовка до ЗНО з української мови

Інтернет-проект «Освіта» розробив окремий розділ з тестами ЗНО. Обирайте тести з української мови за всі роки, починаючи з 2006-го. Ви зможете реально оцінити свій рівень знань, заповнити не лише прогалини у вивченні мови, але й української літератури. На сайті ви відразу зможете побачити правильні відповіді та отримати результат у балах. Це буде для вас максимально наближений результат до реального ЗНО.

Збірник тестів для самоперевірки знань з мови

На цьому сайті представлена величезна підбірка тестів з тем, котрі розглядаються в шкільній програмі 5-11 класів. До кожного тесту є відповіді, котрі допоможуть визначити рівень знань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 чудових українських літніх слів, які збагатять вашу мову

Читайте також