Головна Світ тата 5 найкращих продуктів для здоров’я простати

5 найкращих продуктів для здоров’я простати

mamabook
32 Переглядів

Існують продукти, які здатні знизити ризик виникнення проблем із простатою – не лише запалення, але й онкології. Чоловікам дуже важливо не забувати включати ці продукти у свій раціон.

Гранат

Найкраще вживати ці фрукти у вигляді соків. Гранатовий сік – один із найкращих продуктів для чоловічої репродуктивної системи. Цей напій рекомендовано вживати чоловікам, які готуються стати батьками. Також сік з гранатів захищає від простатиту.

Помідори

Томати містять потужний антиоксидант лікопин. Він допомагає попередити розвиток онкології, включаючи рак простати.

Броколі

Хрестоцвіті названі лікарями-натуропатами найпотужнішими продуктами у боротьбі з онкологією. Одним із найкорисніших видів капусти є броколі. Завдяки вмісту сульфорафану броколі в десятки разів знижує ризик розвитку простатиту, а також раку простати.

броколі

Зелений чай

Ще одне потужне джерело антиоксидантів. У складі зеленого чаю такі цінні речовини, як катехіни, похідні ксантину, галат та епікатехін. Усі вони комплексно знижують ризик розвитку простати, росту пухлин, хронічного запалення клітин та збої гормонального фону.

Бобові

Бобові рослини містять біологічно активні сполуки, які називають фітогормонами. Вони благодатно впливають на гормональний фон чоловічого організму, підвищують лібідо, продовжують тривалість сексуального життя. Фітоестрогени – потужні антиоксиданти, які впливають на контроль чоловічих гормонів і захищають клітини від раннього старіння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин вживати кокосову олію щодня

Читайте також