Головна Здоров'я 5 найкращих продуктів для здоров’я легень

5 найкращих продуктів для здоров’я легень

mamabook
44 Переглядів
бронхіт

бронхітЯкщо включити ці продукти до свого базового раціону, то ви зможете покращити здоров’я легень. Зокрема, підвищити захисні властивості слизової, а також нормалізувати газовий обмін.

Яблука

Ці фрукти багаті на комплекс вітамінів та антиоксидантів, що дозволяє знизити ризик розвитку астми й раку легень. Це один із найкорисніших продуктів для злісних курців.

Чорниці

Речовини-пігменти антоціани в складі ягід захищають клітини легень від окислювального пошкодження, як завжди супроводжується хронічним запаленням і пухлинами.

Оливкова олія

Вчені називають її сильнодіючим продуктом для покращення функціонування легень завдяки потужному протизапальному ефекту. Найкраще оливкову олію вживати не з їжею, а самостійно. Оздоровлення організму від запалень слід проводити курсами. Для цього 1 ч.ложку олії вживають вранці до їжі або через 2 години після вечері. Пити слід 2-3 тижні.

Какао

Ще одне джерело антиоксидантів. Какао допомагає знімати спазми дихальних шляхів, тому особливо корисне для астматиків і курців. Якщо у вас діагностовано часті захворювання верхніх дихальних шляхів, то какао слід вживати 2-3 рази на тиждень.

Сочевиця

Як і всі бобові, цей продукт багатий на залізо, мідь, магній, клітковину, калій. Це чудовий протектор для слизової легень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому гречка на вечерю шкідлива

плашка

Читайте також