Головна Здоров'я 5 корисних властивостей суші та ролів

5 корисних властивостей суші та ролів

mamabook
22 Переглядів
щитовидка

роли

Сучасний ритм життя диктує нові правила харчування. Популярними є страви, які готуються швидко й можуть бути доставленими додому, в офіс. Важливо, аби ці страви ще були смачними, поживними й мали доступну вартість. Під усі ці критерії чудово підходять суші. Ця японська страва завоювала величезну популярність серед українців. Суші та роли готують по всіх великих містах та містечках. Замовити якісні, смачні суші з доставкою в Херсоні можна тут. Ми ж назвемо, чим корисна ця страва.

5 причин їсти суші та роли

Для здоров’я щитовидки

Сучасний раціон більшості людей бідний на продукти, що містить йод та селен у великій кількості. А це неодмінно призводить до таких захворювань щитовидної залози, які АІТ, гіпертиреоз. Аби підтримувати необхідний рівень йоду в організмі, слід вживати морські продукти. Це креветки, ікра, червона морська риба, водорості тощо. Усе це основні компоненти для приготування суші й ролів.

щитовидка

Поживність страв

Базовий продукт у суші – це варений рис. Він в міру калорійний, але швидко насичує організм енергією. Не даремно достатньо однієї порції суші, аби втамувати голод та почуватися енергійно. До того ж, рис гарно впливає на стан стінок шлунку й кишечнику.

Природні імуностимулятори

Такі продукти, як імбир та васабі, – ефективні стимулятори імунних властивостей організму. Імбир особливо рекомендовано вживати напередодні сезонних застуд та вірусних атак. Тож осінні вечори, проведені в колі друзів та величезного сету суші, підуть лише на користь.

суши

Мінімум термічного оброблення

Японська кухня славиться тим, що більша кількість інгредієнтів не проходить термічне оброблення. Це, приміром, водорості, імбир, слабосолений лосось, ікра. Саме такі продукти дають найбільшу кількість цінних нутрієнтів – вітамінів, мінералів.

Для здоров’я мозку

Риба та морські продукти – ще й джерело фосфору. Це незамінний мінерал для активної роботи головного мозку. Тож обіди у вигляді суші чи ролів дуже корисні для офісних працівників. Ці смачні страви подбають про чудову пам’ять, увагу, концентрацію та вміння витримувати тривалі інтелектуальні навантаження.

Читайте також