Головна Релакс 5 ідей, як оригінально використовувати стільниці в інтер’єрі

5 ідей, як оригінально використовувати стільниці в інтер’єрі

mamabook
17 Переглядів
інтер'єр

кухня

Стільниці під замовлення – це один із найпопулярніших та вдалих дизайн-елементів у сучасних інтер’єрах. Їх обирають не лише з метою економії простору, але і як оригінальне, практичне та довговічне рішення. Завдяки своїй універсальності стільниці знайшли своє широке застосування не лише в кухонному просторі, як більшість із нас звикли вважати. Стільниці – завжди ергономічне рішення для спальні, дитячої кімнати, у вітальні, робочому кабінеті. І, звичайно, в громадських інтер’єрах – у сучасних офісах, майстернях та закладах HoReCa-сегменту.

Як оригінально вписати стільниці у простір кімнати?

Ідея 1. Кімната дитини

інтер'єр

Стільниця – чудовий прийом в інтер1єрі дитячої спальні. Покриття допомагає мінімізувати бюджет на закупівлю меблів. Адже лише однією стільницею можна вдало замінити повноцінний і завжди дуже дорогий письмовий стіл. Широка робоча зона колова вікна завжди правильно підсвічена. Величезний вибір стільниць під замовлення у різних кольорах, текстурах представлений на https://kom-fort.kiev.ua/stoleshnicy-ru/stoleshnicy-pod-zakaz-ru/. Стільниця може бути багатофункціональною, якщо вона буде у вигляді широкого підвіконня. Тут буде зручно виконувати домашні завдання, а також гратися, відпочивати, займатися творчістю.

Ідея 2. Домашній кабінет

Це приміщення використовується для роботи та особистих бізнес-зустрічей. Можна встановити багатофункціональну стільницю в кабінеті у вигляді відкидної дерев’яної поверхні. Якщо вона не використовується, то полотно висить уздовж стіни, не займаючи місця. У будь-який час робочу поверхню можна розкласти та закріпити горизонтально. Використовується як письмовий стіл, поверхня для настільних ігор, барна стійка.

Ідея 3. Барна стійка для гостей

столешница

Стільниця у вітальні заміського будинку чи квартири може використовуватися як повноцінна барна стійка. Можна виготовити у вигляді плавного переходу з підвіконня у хвилеподібний столик. Або ж окрему стільницю в кімнаті. Навколо достатньо розставити зручні барні стільці. Широкі підвіконня-стільниці використовується для розміщення кімнатних рослин і декору. Стільниця серед вітальні – чудова ідея для зонування приміщення.

Ідея 4. Для спальні

Замовити стільницю в спальню доцільно з двох причин. Це зручне місце для акуратного складання настільних книг, предметів декору, сувенірів, інтер’єрних ляльок. Широке підвіконня-стільниця легко перетворюється на лежанку зі зручними подушками та матрацом. Ще одна чудова ідея – використання стільниці як туалетного столика.

Ідея 5. Ергономічна кухня

кухня

Широке підвіконня-стільниця дозволить організовувати зручну робочу зону під вікном – цільну або ж із мийкою. Це вигідно звільнить частину кухонного простору, яке можна використовувати для розміщення м’якого куточка чи великої обідньої зони. Під стільницею коло вікна з’являється місце для поличок і ящиків – тут можна зберігати кухонну техніку, посуд, продукти харчування.

Читайте також