Головна Релакс 3D-пазли – чудова екоіграшка для дітей та «антистрес» для дорослих

3D-пазли – чудова екоіграшка для дітей та «антистрес» для дорослих

mamabook
1518 Переглядів
Пазли

ПазлиНапевно, в кожної мами виникало питання, чим зацікавити дитину вдома, коли погода чи інші обставини не дозволяють вийти гуляти надвір. Одними мультфільмами тут не обійдешся, адже лікарі радять обмежувати час дітей перед екраном. Якщо добре відомі розваги дитині набридли, слід звернути увагу на ігрову продукцію новітньої ери. Зокрема, на 3D-пазли, які є унікальним в своєму роді явищем. Адже тут використаний принцип знайомих пазлів чи конструкторів, проте в сучасній  інтерпретації. Ідея належить голландцеві Полю Галанту, який у 1991 році заснував компанію з виробництва новинки, котра швидко знайшла своїх шанувальників у різних куточках світу.

Як виглядають сучасні 3D-пазли? Уявіть собі щось середнє між конструктором та пазлами. Правильно скомпонувавши всі деталі, ви отримаєте тривимірну конструкцію: вашого улюбленого героя, будинку, корабля, тварини – варіантів безліч. На ринку представлені різні 3D-пазли: механічні чи виготовлені з пластику. Проте найбільшої уваги у 21 ст. заслуговують, звісно, екоіграшки, такі як 3D-пазли «Art Layer», всі фігури котрих виготовлені з шарів високоякісного екологічно чистого картону. Їх також готують до продажів у Європі, адже наразі скульптурні 3D-пазли такого типу серійно не виготовляються майже ніде у світі. До того ж процес складання пазлів дуже простий:

  • Розкладіть слайси по десятках (кожна деталь пронумерована).
  • Склеюйте шари між собою в порядку зростання.
  • Для запобігання зміщення слайсів використовуйте направляючі, які входять в набір.
  • Складений пазл можна розфарбувати за бажанням.

Пазли

Хоча з першого погляду здається, що збирати їх доведеться годинами, насправді дитина може скласти пазл першого рівня складності всього за півгодини. 3D-пазли є не тільки чудовою розвагою, а також сприяють розвитку посидючості, акуратності, терпінню й уважності дитини. Коли малюк збирає картинку, він формує здатність аналізувати та синтезувати. Пробує поєднувати фрагменти, щоб отримати цілісний кінцевий результат. Дитина розвиває логіку, мислення, а також дрібну моторику рук, що допоможе навчитись їй каліграфічно писати.

Окрім вище зазначених переваг, 3D-пазли «Art Layer» від компанії «DaisySign»:
  • чудово розвивають просторове мислення;
  • дають можливість побачити та відчути у повній мірі результат праці, за рахунок того, що, на відміну від плоских картинок, фігури трьохвимірні, як у реальному світі;
  • виготовлені з вторинної сировини та є безпечними для дітей та навколишнього середовища;
  • краще відтворюють принцип послідовності;
  • за рахунок можливості розфарбувати створюються додаткові умови для розвитку творчості.

Та не слід забувати й про  дорослих. Передусім 3D-пазли зможуть стати хорошою сімейною традицією вихідного дня. Адже так важливо віднайти спільне хобі з дитиною, яке допоможе в комфортній, теплій  атмосфері поспілкуватись, відволіктись, розважитись. Живе спілкування, емоційний контакт, голос наших близьких – ось чого бракує сучасному ритму життя. А також таке спільне заняття допоможе у формуванні командних якостей дитини.

Пазли

Асортимент  3D-пазлів «Art Layer» дуже широкий. У наявності є складніші пазли, складання котрих буде цікавим людям будь-якого віку. Загалом, нині «DaisySign» виготовляє 45 різновидів 3D-пазлів 4-х рівнів складності. А саме заняття дозволить побути наодинці зі своїми думками, у тиші відволіктися від буденної рутини, і, у висновку, по-справжньому відпочити. Та й  психологи наголошують, що подібні заняття допомагають впоратися з різноманітними проблемами: починаючи з простих знемоги, втоми, закінчуючи більш серйозними розладами. У процесі складання фігури поступово з’являються її обриси, і ми дуже швидко можемо побачити результат своєї роботи. Це викликає викид гормонів та відчуття задоволення, що значно знижує рівень стресу. Тож, що заважає Вам доторкнутися до цієї магії? Посеред звичайного дня зануритись у світ казкових персонажів, чи видатних історичних постатей, адже саме їх допоможуть перетворити в реальність  3D-пазли «Art Layer».

 

Читайте також