Головна Здоров'я 3 види чаю, які прискорюють метаболізм

3 види чаю, які прискорюють метаболізм

mamabook
59 Переглядів
кульбаба

кульбабаКоли люди вирішують схуднути, то починають не лише контролювати їжу, яку кладуть на тарілку. Але й замислюватися про напої, які вживають регулярно. Дізнайтеся про ТОП-3 варіанти, які розганяють обмін речовин і допомагають зменшувати жирові запаси.

Зелений чай

Його дієтична властивість найбільш вивчена. Ще у 2008 році було проведено масштабне дослідження з великою групою людей різних стадій ожиріння. Їх було поділено на дві групи. І щоденне вживання 1 чашки зеленого чаю призвело до втрати на 4 кг ваги більше у добровольців, які пили зелений чай. Такий ефект досягається завдяки суміші катехінів і кофеїну в складі зеленого чаю.

Молочний улун

Поліфеноли в цьому традиційному китайському чаї можуть прискорювати метаболізм. Вони вивільняють накопичений жир з метою використання енергії.

Чай із кульбаби

Дуже доступний і корисний для нас напій. Окрім здатності ефективно прискорювати обмін речовин, кульбабовий чай покращує відтік жовчі та роботу печінки. Пити чай із кульбаби слід курсами: не більше 2 склянок щодня протягом 21 дня. І зробити перерву на 1 місяць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому гречка на вечерю шкідлива

плашка

Читайте також